2013. október 2., szerda

Ausztrália #2 :)

Sziasztok :) Nagyon sajnálom, hogy néhány napja nem hoztunk részt, de most itt vagyok :))
Főtéma az Ausztráliában történtek lesznek :)

A legutóbbi koncertjük Peth-ben volt Ausztráliában :)
A következő koncertjük október 3-án Rod Laver  Arena, Ausztráliában lesz :)

Videó a fiúkról :)

Kép a Peth Arénáról :)

Esés&Vízöntés  az előző koncertből :)




ű


Liam tánca a backstage-ben :)

A Where We Are turnéra már kaphatóak a jegyek! :))

FIGYELEM! :)


Arra lennék kíváncsi, hogy melyikőtöknek volt szerencséje a fiúk koncertjére eljutni, illetve, hogy melyikőtök fog a közeljövőbe  elmenni 1D koncertre :)


Köszönöm<3 :)



  • 4884 megtekintés :)
  • 21 feliratkozó :)
  • pipázások :)
Ennyi lenne a rész remélem tetszett :)
Puszi, Grétaa :)


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése