Főtéma az Ausztráliában történtek lesznek :)
A legutóbbi koncertjük Peth-ben volt Ausztráliában :)
A következő koncertjük október 3-án Rod Laver Arena, Ausztráliában lesz :)
Videó a fiúkról :)
Kép a Peth Arénáról :)
Esés&Vízöntés az előző koncertből :)
Liam tánca a backstage-ben :)
A Where We Are turnéra már kaphatóak a jegyek! :))
FIGYELEM! :)
Köszönöm<3 :)
- 4884 megtekintés :)
- 21 feliratkozó :)
- pipázások :)
Ennyi lenne a rész remélem tetszett :)
Puszi, Grétaa :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése