Ausztrália:)
A srácok már Ausztráliában tartózkodnak, hiszen holnap ismét elkezdődik a koncertsorozat, viszont már csak 22 koncertjük van, és vége a Take Me Home Tour-nak, Ausztárlia, Melbourne-ben :)
A következő koncertjük ( 2013.09.24) Adelaide Entertainment Centre, Ausztárlia :)
Most jöjjön néhány régebbi kép Harry-ről, még Beverly Hillsből :) ( 2013.09.20.)
Harry a LAX reptéren ( 2013.09.21)
Képek a fiúkról :)
<333
Köszönjük<3
- 4622 megtekintés :')
- 21 feliratkozó :)
- pipázások :)
Ennyi lenne a mai rész remélem tetszett :)) Akinek kicsit is tetszik a blog, kérlek titeket iratkozzatok fel rendszeres olvasónak:)
Puszi, Grétaa :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése