2013. szeptember 23., hétfő

Ausztrália:) Képek :)

Sziasztok, a mai részben rövidebb hírek lesznek :)


Ausztrália:)


A srácok már Ausztráliában tartózkodnak, hiszen holnap ismét elkezdődik a koncertsorozat, viszont már csak 22 koncertjük van, és vége a Take Me Home Tour-nak, Ausztárlia, Melbourne-ben :)

A következő koncertjük ( 2013.09.24) Adelaide Entertainment Centre, Ausztárlia :)

Most jöjjön néhány régebbi kép Harry-ről, még Beverly Hillsből :) ( 2013.09.20.)

A teljes méretű képhez kattints ideA teljes méretű képhez kattints ide

Harry a LAX reptéren ( 2013.09.21)

A teljes méretű képhez kattints ideA teljes méretű képhez kattints ide


Képek a fiúkról :)

A teljes méretű képhez kattints ideA teljes méretű képhez kattints ideA teljes méretű képhez kattints ideA teljes méretű képhez kattints ideA teljes méretű képhez kattints ideA teljes méretű képhez kattints ideA teljes méretű képhez kattints ideA teljes méretű képhez kattints ide
<333

Köszönjük<3

  • 4622 megtekintés :')
  • 21 feliratkozó :)
  • pipázások :)
Ennyi lenne a mai rész remélem tetszett :)) Akinek kicsit is tetszik a blog, kérlek titeket iratkozzatok fel rendszeres olvasónak:)
Puszi, Grétaa :)



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése