Kigyulladt Liam háza! :OO
Igen, sajnos igaz a hír.... Kigyulladt Liam Canary Wharfoni lakása... Épp bulit tartott közel 30 ember volt a házban, amikor az erkély kigyulladt... Andy-nek a keze és az arca is megégett, illetve Sophie keze... Liam is csak a keze égett meg egy kicsit ..
Jobbulást Liam, Andy és Sophie!<3
6 tűzoltóautó és 35 tűzoltó volt a helyszínen... 45 perc alatt sikeresen eloltották a tüzet..
A London Fire Brigade ezt nyilatkozta Twitteren...
This Is Us<3
Gondolom tudjátok, hogy Magyarországon holnap kezdik játszani a mozikban a This Is Us-t :)) Ki hol fogja majd megnézni?:))
Írjátok le komiba! :)
Köszönjük<3
- 3977 megtekintő :)
- pipálások :)
- 21 feliratkozó :)
- Az Fb csoportba 35-en vagyunk :)
Ennyi lenne a mai rész, remélem tetszett :)
ILLETVE! :D NIALL SZÜLETÉSNAPJÁRA LEHET KÜLDENI A KÉPEKET! :)) RÉSZLETESEN AZ FB CSOPORTBAN OLVASHATTOK A KÖSZÖNTÉSRŐL :)
Puszi, Jóéjt,
Grétaa
MI holnap megyünk :)) iagzából ez a lazításos cucc Sophiától indult...Neki köszönhetjük
VálaszTörlés