2013. szeptember 4., szerda

Tűzvész... :(

Sziasztok :) Sajnáljuk, hogy mostanság nem voltak részek, de sajnos suli van... DE igyekszünk részeket hozni minél gyakrabban :) Ma 1 főtémánk lesz, ami nem örömhír.... :(


Kigyulladt Liam háza! :OO

Igen, sajnos igaz a hír.... Kigyulladt Liam Canary Wharfoni lakása... Épp bulit tartott közel 30 ember volt a házban, amikor az erkély kigyulladt... Andy-nek a keze és az arca is megégett, illetve Sophie keze... Liam is csak a keze égett meg egy kicsit ..
Jobbulást Liam,  Andy és Sophie!<3

6 tűzoltóautó  és 35 tűzoltó volt a helyszínen... 45 perc alatt sikeresen eloltották a tüzet..




A London Fire Brigade ezt nyilatkozta Twitteren...


This Is Us<3





Gondolom tudjátok, hogy Magyarországon holnap kezdik játszani a mozikban a This Is Us-t :)) Ki hol fogja majd megnézni?:))
Írjátok le komiba! :)


 Köszönjük<3

  • 3977 megtekintő :)
  • pipálások :)
  • 21 feliratkozó :)
  • Az Fb csoportba 35-en vagyunk :)

Ennyi lenne a mai rész, remélem tetszett :)

ILLETVE! :D NIALL SZÜLETÉSNAPJÁRA LEHET KÜLDENI A KÉPEKET! :)) RÉSZLETESEN AZ FB CSOPORTBAN OLVASHATTOK A KÖSZÖNTÉSRŐL :)

Puszi, Jóéjt,
Grétaa

1 megjegyzés:

  1. MI holnap megyünk :)) iagzából ez a lazításos cucc Sophiától indult...Neki köszönhetjük

    VálaszTörlés