Mennyire telik az idő! :) Nem rég, az X-Faktorban szurkolhattunk a fiúknak, amikor Niall még csak 17 éves volt :)
Nem sokkal később, 2011 novemberében jelent meg első sok-sok sikert hozó albumuk, az UAN :) Ír manónk ekkor 18 éves múlt 2 hónappal :))
Hosszú turnéra indultak, pedig ekkor is mind az 5 tag nagyon-nagyon fiatal volt, de érett a feladathoz:)
Turné közepet nem feledkeztek el a rajongóikról sem, ezért hamarosan munkához láttak következő albumuk dalaihoz, amivel 2012 novemberében örvendeztettek meg minket :) A mi ír manónk ekkor már 19 éves volt :)
Hamarosan belevágtak következő Take Me Home nevezetű turnéjukba, amivel hasonlóan hatalmas sikert arattak mint az előzővel :) DE emellett filmet is forgattak nekünk, melyet a mozik nem rég óta adnak, és mindenki szerint hatalmas sikert fog hozni a fiúknak :)
A családi események is csak boldogították a fiút, nem csak a karrierje, hiszen 2012 márciusában bátyja Greg össze kötötte életét választottjával , majd nem sokkal később gyermekük is született, vagyis Niall nagybácsi lett :)
Niall mindössze 20 éves, de ezeket mind átélte :)
Még nagyon nagyon sok ilyen sikeres évet kívánunk neked Niall James Horan! :D
És a legszebb kép :)

Nagyon nagyon köszönöm mindenkinek aki segített a köszöntésben!<33
Köszönjük! :)
- 4343 megtekintő :)
- 21 feliratkozó :)
- 39 Fb csoporttag :)
- pipázások, komik :)
Ennyi lenne a mai rész remélem tetszett :)) Még egyszer nagyon nagyon köszönöm mindenkinek, aki segített abban, hogy ez a csodálatos köszöntés sikerüljön :)
Jóéjt, puszi
Grétaa<3
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése