EMA
A fikat jelölték az idei EMA gálán, ami 2013. november 10-én kerül megrendezésre Amsterdamban :)
A jelölt kategóriák: - Legjobb pop produkció
- Legjobb rajongótábor
- Legjobban öltözött előadó ( Harry)
Ha más előadókat is megszeretnétek nézni, hogy milyen kategóriákban kaptak jelölést, itt az oldal :) (Link Katt)
Itt szavazhattok a fiúkra, ill. más kedvenc előadóitokra :) ( Link Katt)
Niall :)
A mi 20 éves ír manónk a napokban, ( és még most is) Melbourn-ben tartózkodik, ahol nem unatkozik, hiszen, járt a Boutique Night Clubban :)
Illetve járt a Heart Soccer edzésén is :)

Louis :)
Louis ma elment focicsapata, a Doncaster Rovers meccsére, de mivel sérült, ezért csak a kispadról szurkolhatott kedvenc csapatának...
Néhány kép a rajongóival a meccs előtt/után :)

Emellett Lou néhány interjú Lou-ról, a leszerződtetéséről :)
Harry :)
Harry részt vett a London-i Divathéten :)
Illetve Pixie Geldoff buliján is részt vett :)
Mostanság láttam olyan képeket amelyeken Harry és Cara Delevigne együtt nevetgélnek, együtt szórakoznak stb. :)
Olyan pletykákat is olvastam melyeken azt írják ismét (?) összejöttek, de ez csak PLETYKA :)
Harry megerősítette, hogy csak legjobb barátok Cara-val :)
Liam :)
Liam a napokban Birmingham-ban volt :)

Liam a Funky Buddha-ban :) Londonban :)


Zaynről nem készültek a napokban képet, videók, de amint igen, kirakom ;)
Banana :D
Nagyon sok helyen, és nagyon sokszor láttam olyan képeket, Gifeket, amelyeken Harry banánt eszik, vagy banánnal pózol, vagy amit a LWWY klipben csinál a banánnal xd :)
Ezért úgy gondoltam, csinálok most nektek egy kis összeállítást ilyen Harry&Banana gifekből :)
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Köszönjük <3
- 4491 megtekintés :)
- 41 Fb csoporttag :)
- Pipázások :)
Ezekkel a banános&Harrys képekkel kívánok nektek jó éjszakát :))
Puszi, Grétaa :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése