2013. szeptember 18., szerda

Rövid Hírek :)

Sziasztok! :) Sajnáljuk, hogy egy ideig nem voltak részek, de most bepótoljuk az elmaradottakat :))


EMA


A fikat jelölték az idei EMA gálán, ami 2013. november 10-én kerül megrendezésre Amsterdamban :)
A jelölt kategóriák: - Legjobb pop produkció
                              - Legjobb rajongótábor
                               - Legjobban öltözött előadó ( Harry)

Ha más előadókat is megszeretnétek nézni, hogy milyen kategóriákban kaptak jelölést, itt az oldal :) (Link Katt)
Itt szavazhattok a fiúkra, ill. más kedvenc előadóitokra :) ( Link Katt)


Niall :)

A mi 20 éves ír manónk a napokban, ( és még most is) Melbourn-ben tartózkodik, ahol nem unatkozik, hiszen, járt a Boutique Night Clubban :)

    

Illetve járt a Heart Soccer edzésén is :)



Louis :)

Louis ma elment focicsapata, a Doncaster Rovers meccsére, de mivel sérült, ezért csak a kispadról szurkolhatott kedvenc csapatának...

Néhány kép a rajongóival a meccs előtt/után :)

  

Emellett Lou néhány interjú Lou-ról, a leszerződtetéséről :)

Louis Tomlinson hiányozni Donny rangadó Agbonlahor tackle <3 :))


Harry :)

Harry részt vett a London-i Divathéten :)

Illetve Pixie Geldoff buliján is részt vett :) 

Mostanság láttam olyan képeket amelyeken Harry és Cara Delevigne együtt nevetgélnek, együtt szórakoznak stb. :)
Olyan pletykákat is olvastam melyeken azt írják ismét (?) összejöttek, de ez csak PLETYKA :)
Harry megerősítette, hogy csak legjobb barátok Cara-val :)

  


Liam :)

Liam a napokban Birmingham-ban volt :) 

 

Liam a Funky Buddha-ban :) Londonban :)



Zaynről nem készültek a napokban képet, videók, de amint igen, kirakom ;) 


Banana :D

Nagyon sok helyen, és nagyon sokszor láttam olyan képeket, Gifeket, amelyeken Harry banánt eszik, vagy banánnal pózol, vagy amit a LWWY klipben csinál a banánnal xd :)


Ezért úgy gondoltam, csinálok most nektek egy kis összeállítást ilyen Harry&Banana gifekből :)

 
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD



Köszönjük <3

  • 4491 megtekintés :)
  • 41 Fb csoporttag :)
  • Pipázások :)
Ezekkel a banános&Harrys képekkel kívánok nektek jó éjszakát :))
Puszi, Grétaa :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése