Sziasztok! A mai főtéma Louis sérülése lesz (amiről szerintem már mindenki hallott), ezt a témát fogom kifejteni. Remélem tetszeni fog!:)
Szóval, vágjunk is bele. Adott nekünk egy helyszín; valahol Skóciában. Egy esemény; jótékonysági focimeccs. Egy dátum; 2013. szeptember 08. 14:30 (Magyar idő szerint). És két csapat.

A meccs el is kezdődött, minden oké volt. A doncaster-i csapat vesztésre állt, de nem baj, mi hittünk benne, hogy győzhetnek.
Szóval jött a pályára Louis, játszott, küzdött, meg ilyenek. Egyszer jött az ellenség, amikor Louis-nál volt a labda és összeakadt a lába Louis-sal, Tommo elesett, a srác meg lassan reagált és véletlenül belerúgott Lou térdébe és hasába. Louis a földön feküdt, fogta a térdét, ráadásul azt, amelyikkel gondjai voltak már régebben. Nem tudott egyből felállni, de aztán erőt vett magán és felállt, azaz akkor még NEM volt eltörve a lába, de már bicegett. Elindult kifelé a pályáról, mivel nem tudott tovább játszani. Az ellenfél, aki véletlenül(!) összekoccant vele még oda is ment hozzá és megpuszilta a fejét, ezzel kifejezve, hogy nem direkt volt. Én úgy gondolom, hogy ez teljesen fair
volt, teljesen sportszerű. Szegény ellenfél már nem tudott ellene tenni, ami megtörtént az már megtörtént, változtatni már úgysem tudott rajta, max. ennyit tehetett.
Viszont a koccanás után a rajongók (akiknek nagy része Directioner) másodpercekig fújoltak. Nekem erről az a személyes véleményem, hogy ez egy focimeccs, az ilyen megtörténhet bármikor, bárkivel.
Miután Louis felállt és elindult le a pályáról még csak bicegett. Küldött maga helyett játékost, mert Ő már nem tudott visszaállni. Viszont amikor kiért a pályáról kidobta a taccsot. Nos, erre jöttek a neten az emberek, hogy csak az energiaitalát köpte ki. Aki esetleg nem hiszi el, hogy tényleg hányt, akkor nézze meg EZT a videót. Igen, pontosan látszik, hogy kimegy a pályáról és kidobja a taccsot. Van még valakinek kérdése? Nincs? Remek.
Szóval lement a pályáról, hányt és leült, hogy jobban legyen, de mivel még mindig émelygett és szédült ezért Jay (Louis anyukája) bement vele és Eleanor-ral (mert természetesen
Ő is ott volt) a kórházba. Nos ezután jöttek a pletykák, hogy Louis még elesett az öltözőben és eltörte a lábát, vagy a még"hihetőbb" az ellenfél csapatból megverték és fejen akarták rúgni, de nem sikerült nekik és közben tört el a lába változat. Hihető, nem? Szerintem csöppet sem. Egyébként aki nézte a meccset, az láthatta, hogy a csapat nem tűnt durvának, nem nézném ki belőlük, hogy ezt megtegyék. És ez egy jótékonysági focimeccs volt. A nevéből kikövetkeztethetjük a választ a 2. pletyka valószínűségére: Semmi esélye.
Nos Louis jobban van, Jay megköszönte a sok támogatást és biztosította az aggódó Directionereket, hogy Louis már jól van. Ez jó hír, természetesen, örülünk neki, hogy Louis jól van meg minden, de itt még nincs vége a sztorinak.
Aki nézte ma a Tények-et (TV2-n), az láthatta, hogy benne volt Louis és a sérülése. És azt is, hogy az illetőt, aki összekoccant vele, azt több tucat halálos fenyegetés érte. Oké. Sajnálom Louis-t, reménykedem, hogy jól van, hogy jobbul, hogy nem lesz semmi probléma vele, de emberek... Mint már mondtam a védő nem direkt szerelte le ilyen erősen. És szerintem Louis sem örül neki, hogy ennyire támadják a védőt, szóval gondolkozzunk el ezen. Köszönöm.
A Tények "Fenyegetések a sztár miatt" riportja ITT megtekinthető. Ennyit akartam. Köszönöm a figyelmet, vélemények jöhetnek kommentbe. További szép estét!:)
Szóval, vágjunk is bele. Adott nekünk egy helyszín; valahol Skóciában. Egy esemény; jótékonysági focimeccs. Egy dátum; 2013. szeptember 08. 14:30 (Magyar idő szerint). És két csapat.

A meccs el is kezdődött, minden oké volt. A doncaster-i csapat vesztésre állt, de nem baj, mi hittünk benne, hogy győzhetnek.
Szóval jött a pályára Louis, játszott, küzdött, meg ilyenek. Egyszer jött az ellenség, amikor Louis-nál volt a labda és összeakadt a lába Louis-sal, Tommo elesett, a srác meg lassan reagált és véletlenül belerúgott Lou térdébe és hasába. Louis a földön feküdt, fogta a térdét, ráadásul azt, amelyikkel gondjai voltak már régebben. Nem tudott egyből felállni, de aztán erőt vett magán és felállt, azaz akkor még NEM volt eltörve a lába, de már bicegett. Elindult kifelé a pályáról, mivel nem tudott tovább játszani. Az ellenfél, aki véletlenül(!) összekoccant vele még oda is ment hozzá és megpuszilta a fejét, ezzel kifejezve, hogy nem direkt volt. Én úgy gondolom, hogy ez teljesen fair
volt, teljesen sportszerű. Szegény ellenfél már nem tudott ellene tenni, ami megtörtént az már megtörtént, változtatni már úgysem tudott rajta, max. ennyit tehetett.Viszont a koccanás után a rajongók (akiknek nagy része Directioner) másodpercekig fújoltak. Nekem erről az a személyes véleményem, hogy ez egy focimeccs, az ilyen megtörténhet bármikor, bárkivel.
Miután Louis felállt és elindult le a pályáról még csak bicegett. Küldött maga helyett játékost, mert Ő már nem tudott visszaállni. Viszont amikor kiért a pályáról kidobta a taccsot. Nos, erre jöttek a neten az emberek, hogy csak az energiaitalát köpte ki. Aki esetleg nem hiszi el, hogy tényleg hányt, akkor nézze meg EZT a videót. Igen, pontosan látszik, hogy kimegy a pályáról és kidobja a taccsot. Van még valakinek kérdése? Nincs? Remek.
Szóval lement a pályáról, hányt és leült, hogy jobban legyen, de mivel még mindig émelygett és szédült ezért Jay (Louis anyukája) bement vele és Eleanor-ral (mert természetesen
Ő is ott volt) a kórházba. Nos ezután jöttek a pletykák, hogy Louis még elesett az öltözőben és eltörte a lábát, vagy a még"hihetőbb" az ellenfél csapatból megverték és fejen akarták rúgni, de nem sikerült nekik és közben tört el a lába változat. Hihető, nem? Szerintem csöppet sem. Egyébként aki nézte a meccset, az láthatta, hogy a csapat nem tűnt durvának, nem nézném ki belőlük, hogy ezt megtegyék. És ez egy jótékonysági focimeccs volt. A nevéből kikövetkeztethetjük a választ a 2. pletyka valószínűségére: Semmi esélye.
Nos Louis jobban van, Jay megköszönte a sok támogatást és biztosította az aggódó Directionereket, hogy Louis már jól van. Ez jó hír, természetesen, örülünk neki, hogy Louis jól van meg minden, de itt még nincs vége a sztorinak.
Aki nézte ma a Tények-et (TV2-n), az láthatta, hogy benne volt Louis és a sérülése. És azt is, hogy az illetőt, aki összekoccant vele, azt több tucat halálos fenyegetés érte. Oké. Sajnálom Louis-t, reménykedem, hogy jól van, hogy jobbul, hogy nem lesz semmi probléma vele, de emberek... Mint már mondtam a védő nem direkt szerelte le ilyen erősen. És szerintem Louis sem örül neki, hogy ennyire támadják a védőt, szóval gondolkozzunk el ezen. Köszönöm.
A Tények "Fenyegetések a sztár miatt" riportja ITT megtekinthető. Ennyit akartam. Köszönöm a figyelmet, vélemények jöhetnek kommentbe. További szép estét!:)
Jó éjt, puszi
xx.Tina.xx

Szerintem igazad van.! Mindenben.! Ez az energiaitalos sztori szerintem is nagyon nagy hülyeség..! Fociról beszélünk szóval igen bármikor meg történhet.!
VálaszTörlésEgyébként a sztori nagyját úgy tudtam kifejteni, hogy visszanéztem a beszélgetésünk nagyját :DD Soo Köszönöm Szurkólótársam. <3
Törlés