Liam szülinapja alkalmából csináltunk egy képet, amin 12 Magyar Directioner boldog szülinapot kíván Liam-nek.
Ezt a képet felraktuk twitter-re is és arra kérünk titeket, hogy Retweet-eljétek, hogy minél több ember lássa. Köszönjük! (Poszt IDE kattintva megtekinthető)
"Ez a srác majdnem halott volt amikor megszületett. Ez a srác volt az, akit a gyerekek mindig bántottak. Ez a srác volt az, aki azért boxolt, hogy megvédhesse magát. Ez a srác, akit egy lány 22-szer utasított vissza. Ez a srác, akinek a 16.-ik születésnapjára senki nem ment el. Ezt a srácot küldték el az X factorba. Őt alázták meg egy nemzeti tévécsatornán 14 évesen, de visszatért bizonyítani. Ez a srác a One Direction egyik tagja. Ez a srác a világ egyik legnagyobb és leghíresebb bandának a tagja. Ez a srác most körbeutazza a világot a négy barátjával. Ez az a srác, akinek sikerült. Ez a srác Liam James Payne.
Azt mondta, hogy Ő Batman.
Azt mondta, hogy Ő Iron Man.
De nem, Ő Liam Payne.
Mindegyikőnk legnagyobb hőse.
Ha megtörtek voltunk
Ő felállított minket.
A hős, aki kiállt mellettünk,
Directionerek mellett
És mindannyiunkat erőssé tett.
Nem mindegyik hősnek
Van kalapja.
És nem minden angyalnak
Van szárnya.
Köszönjük Liam! Directionerek xx
Boldog szülinapot Liam!
xx.Tina.xx





Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése