2013. augusztus 29., csütörtök

Happy 20th Birthday Liam James Payne!






Ez a nap is eljött... A mi Liam-ünk 20 éves lett. Felnőtt, kikerült a kamaszkorból, de lélekben Ő akkor is ugyanaz a gyerek marad aki volt.


Liam szülinapja alkalmából csináltunk egy képet, amin 12 Magyar Directioner boldog szülinapot kíván Liam-nek.

Ezt a képet felraktuk twitter-re is és arra kérünk titeket, hogy Retweet-eljétek, hogy minél több ember lássa. Köszönjük! (Poszt IDE kattintva megtekinthető)


"Ez a srác majdnem halott volt amikor megszületett. Ez a srác volt az, akit a gyerekek mindig bántottak. Ez a srác volt az, aki azért boxolt, hogy megvédhesse magát. Ez a srác, akit egy lány 22-szer utasított vissza. Ez a srác, akinek a 16.-ik születésnapjára senki nem ment el. Ezt a srácot küldték el az X factorba. Őt alázták meg egy nemzeti tévécsatornán 14 évesen, de visszatért bizonyítani. Ez a srác a One Direction egyik tagja. Ez a srác a világ egyik legnagyobb és leghíresebb bandának a tagja. Ez a srác most körbeutazza a világot a négy barátjával. Ez az a srác, akinek sikerült. Ez a srác Liam James Payne.


Azt mondta, hogy Ő Batman.
Azt mondta, hogy Ő Iron Man.
De nem, Ő Liam Payne.
Mindegyikőnk legnagyobb hőse.
Ha megtörtek voltunk
Ő felállított minket.
A hős, aki kiállt mellettünk, 
Directionerek mellett
És mindannyiunkat erőssé tett.
Nem mindegyik hősnek
Van kalapja.
És nem minden angyalnak
Van szárnya.

Köszönjük Liam! Directionerek xx

Boldog szülinapot Liam! 
  xx.Tina.xx



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése