2013. augusztus 11., vasárnap

Tegnapi hírek

Sziasztok! A mai napon hoztam nektek egy pár friss hírt és képet legfőképp a tegnapi napról. Kezdem azzzal amit az előbb láttam és nagyon kiakadtam rajta...

Eleanor is a bitch

Hát ezen tényleg kiakadtam...

Az egyik koncerten egy -teszem azt- rajongó olyan táblát tartott fel, hogy 'Eleanor is a bitch' (Eleanor egy kurva). Amikor Louis ezt észrevette azt ordította, hogy 'You are a bitch!' (te vagy a kurva). Louis annyira ideges volt, hogy Zayn-nek kellett lefognia.


És még hogy Elounor nem igazi... Már bocsánat Larry Shipperek, inkább nem is megyek bele, nem akarok vitát, de szerintem ez elszomorító... És látszik Louis arcán is, hogy mennyire bántja... Mellesleg Eleanor is ott volt a koncerten tegnap szóval neki is remek érzés lehetett ez...

A Little Mix is ott volt a tegnapi koncerten

Ezúttal nem csak Perrie jelent meg a fiúk koncertjén, hanem Jesy, Jade és Leigh-Anne is elkísérte Perrie-t.

(sorban balról jobbra: Perrie, Jade, Jesy /akit kitakartak a többiek) és Leigh-Anne)

Tegnap volt az utolsó olyan koncert ahol Liam és Niall tinédzserként (azaz 19 évesként) jelent meg.

Véget ért a TMH turné egy szakasza

A tegnapi koncerttel lezárult a Take Me Home turné egy szakasza ami LA-ben volt és most egy hónap szünet következik (pontosabban ma lesz a TCA díjátadó, utána pedig 6 hét szünet) és folytatódik a turné Ausztráliában.

Teen Choice Awards

A mai napon (azaz holnap) lesz megtartva a Teen Choice Awards. Hajnali 3:15-től vonulnak végig a sztárok a vörösszőnyegen, majd 5 órától elkezdődik a show. Ha jól tudom a fiúk nyitják meg a show-t a Best Song Ever-rel. Ezeken a linkeken tudjátok megtekinteni online az eseményt:
Ezen kívül még néhány érdekesség:
-Darren Chriss és Lucy Hale lesznek a házigazdák
-Demi Lovato is fel fog lépni a 'Made in the USA' című dalával
. -Nina is elő fog adni valamit amit még nem tudunk hogy mi lesz de megerősítette , hogy ő is előadó lesz 
-Nina mellett a színpadon megjelenik majd Selena Gomez , Ashton Kutcher , Keegan Allen , Ashley 

Benson 

, Troian Bellisario , Ian Harding , Alexis Knapp , Shay Mitchell , Janel Parrish , Abigail Breslin , Sandra

Bullock , Lily Collins , Miley Cyrus , Gabby Douglas , Liam Hemsworth , Logan Lerman , Bridgit Mendler ,

Chloë Grace Moretz , Tyler Posey , Cody Simpson , Ian Somerhalder , Hailee Steinfeld , Bella Thorne és

The Wanted zenekar is. Ja, és Taylor Swift adja át azt a díjat, amire Harry is meg van jelölve.

A fiúk a díjátadón Nicki Minaj mellett fognak ülni.

Tegnap

  • Niall vásárolni volt LA-ben
  • Louisnak volt egy kisebb drámája a The Daily Mirror nevű újsággal
Az volt, hogy az újságnak nem volt új témája, ezért Louis anyukájáról pletykáltak olyanokat, hogy a mostani élettársával (Dan-nel) akkor ismerkedett meg, amikor Dan az akkori felesége szülésénél bent volt a kórházban és mivel Jay (Louis anyukája) szülésznő, ott találkoztak és egymásba szerettek. Ezt elemzik hosszú-hosszú sorokon át. Amikor ezt Louis megtudta nagyon ideges lett és ki is írta a twitterére, hogy ez undorító dolog.
  • Azt pletykálták, hogy Zayn és Perrie szakítottak és ezt Perrie meg is erősítette, de ez csak egy pletyka, mivel Perrie ott volt a tegnap esti koncerten is és rengeteget beszélgetett Zayn-nel és a koncert előtt Perrie Zayn-nel volt a Pinkberry-ben.
  • Tegnap Louis, Liam és Zayn egy tetkószalonban voltak ahol ott volt Eleanor is,Liam anyukája is és az 5SOS fiúk.





  • A fiúk a koncerten minden lelocsoltak vízzel. A koncert végén csuromvizesen mentek le a színpadról


  • Josh tweetelte: Ez volt a valaha volt legnagyobb öldöklés a színpadon. Kaptam Cuocake-et, vizet, Cheerios-t és kekszet. Köszönöm Louis.
  • Zayn tegnap így távozott a színpadról :D
  • Tegnap Harry elérte a 15.000 követőt, Liam pedig a 12.000 követőt twitteren. Gratulálunk fiúk! :)
  • Kiszivárgott a fiúk egyik dala az új lemezükről, mert a Management (már megint, ki más...) kipróbált egy új zeneértékelő programot. Gratula nekik... Amúgy csak egy részlet van meg belőle, én meghallgattam és nagyon tetszik (Itt van. KATT) Amúgy mi van ha a BSE is így szivárgott ki? Én simán el tudnám képzelni...


Ennyi lett volna a mai rész, remélem tetszett! :) Ha igen akkor hagyj valami nyomot!

Köszönjük
  • 14 feliratkozó
  • pipázások
  • 2495 megtekintő
  • 28 csoporttag
jó éjt, puszi
by: Tina <3

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése