Sziasztok! :) A mai részben 1 főtémánk lesz és több apróbb :)
Our Moment
Az Our Moment hivatalos reklámja ( Link Katt) :)
Inne lehet rendelni, de nem csak parfümöt, hanem más Our Moment terméket is :)) ( Link Katt)
Gif-ek és képek az Our Moment reklámjáról :)
Harry<3
Louis<3
Niall és Liam lába xD
Harry<3
Louis :D
Niall röhögés:D<3
Az Our Moment összetevői :D " minden mi jó" :DD
" Louis Tomlinsonnak nincs ideje szerelmére"
Részletesen Itt olvashatsz róla....
"Nem csinálhat magának twitter fiókot" Ez nem igaz... Eleanornak van twitter fiókja, és amúgy is, a legtöbb rajongónak nincs vele baja... Igaz, már többször is írtak arról cikket, hogy szekálják Eleanort, de szerintem Sophie-t sokkal többen mint őt....Mindig szakítanak egymásra időt, Eleanor mindig ott van a legtöbb turné állomáson, szóval.... Úgy hogy remélem, hogy még nagyon nagyon sokáig együtt maradnak :D<3
"Ellie Gouldink tényleg jár Niall Horannal"
Részletesen ITT olvashatsz róla...
Hát erre nem tudok mit mondani.....Majd akkor elhiszem ha Niall erősíti meg a hírt....
Ti mit gondoltok? Szerintetek igaz a hír? És ha csak pletyka? De mi van, ha még is igaz? Ellie-t könnyen be fogjuk majd fogadni a Directioner Family-be? :) A véleményeiteket írjátok le komiba! :D
És egy apró, de IGAZ hír :)
Riporter: Melyikőtök fog először megházasodni?
Mindannyian: Perrie! :)
Igazuk volt:)<3
Köszönjük!<33
- 3540 megtekintő :)
- 22 feliratkozó :)
- 31 Fb-s csoporttag! :))
Sziasztok, gondolom Tudjátok, Liam-nek augusztus 29-én lesz a szülinapja, ezért meg szeretnék mindenkit kérni, hogy ( persze, csak aki benne szeretne lenni) Hasonlóan, mint Eleanor szülinapján, írjátok rá egy lapra, vagy a képre szerkesszétek rá, hogy ( fontos, hogy mindenkinek ez legyen rajta! Happy Birthday Liam, From Hungary! ( ill. a twitter címeteket is rá írhatjátok A képeket nekem küldjétek el chatben És ha van Directioner ismerősötök, őket is kérdjétek meg, hogy minél többen legyünk :))
már kaptam 2 képet, aminek nagyon örülök, és remélem még többet fogok kapni! aki benne szeretne lenni Liam szülinapi köszöntésében, kérlek titeket, max. 28-ára küldjétek el nekem chatben! aki nem ismerősöm, az jelöljön be mindenkit visszajelölök! az előző bejegyzésben leírtam, hogy mi is legyen ráírva a képre, kérlek titeket mindenkinek olyan legyen! Eleanor szülinapján 16 kép jött össze! remélem most sikerül 20-at! kérek mindenkit, hogy küldje el a képet, hogy minél többen legyünk! Cél a 20 már 2-ő meg van Szóval 28-áig küldjétek a képeket légyszi Ill. rész ma tuti érkezik!
Ennyi lenne a mai rész, remélem tetszett :)
Jóéjt, puszi,
Bye: Grétaa<3
Hát... Én leszek a világ legféltékenyebb embere, ha Niall összejön Ellie-vel, de szerintem hamar befogadjuk, legalábbis én biztosan. Komolyan jó lenne már látni Niall-t, hogy boldog valakivel, Ellie-t pedig nem nagyon ismerem, de jó számai vannak. (már amennyit ismerek tőle) =)
VálaszTörlésÉn 2 számát ismerem 3 napja és nagyon megszerettem a csajt, mert utána is néztem. Én azt mondom, hogy szeretném, hogy összejöjjenek, de féltékeny is lennék persze. (Mindegy csak ne Holly Scally. Őt utálom)
TörlésHolly-t én sem csípem;)
TörlésÉn pezsgőt fogok bondótani ha igaz :) =)
VálaszTörlés