2013. augusztus 25., vasárnap

Our Moment...:)

Sziasztok! :) A mai részben 1 főtémánk lesz és több apróbb :)

Our Moment


Az Our Moment hivatalos reklámja ( Link Katt) :)

Inne lehet rendelni, de nem csak parfümöt, hanem más Our Moment terméket is :))  ( Link Katt)

Gif-ek és képek az Our Moment reklámjáról :)







Harry<3


Louis<3


Niall és Liam lába xD




Harry<3






Louis :D





















Niall röhögés:D<3























Az Our Moment összetevői :D " minden mi jó" :DD


  Kinek kell? :DD NEKEM!!<333 *-*





" Louis Tomlinsonnak nincs ideje szerelmére"

Részletesen Itt olvashatsz róla....

"Nem csinálhat magának twitter fiókot" Ez nem igaz... Eleanornak van twitter fiókja, és amúgy is, a legtöbb rajongónak nincs vele baja... Igaz, már többször is írtak arról cikket, hogy szekálják Eleanort, de szerintem Sophie-t sokkal többen mint őt....Mindig szakítanak egymásra időt, Eleanor mindig ott van a legtöbb turné állomáson, szóval.... Úgy hogy remélem, hogy még nagyon nagyon sokáig együtt maradnak :D<3


"Ellie Gouldink tényleg jár Niall Horannal" 

Részletesen ITT olvashatsz róla...

Hát erre nem tudok mit mondani.....Majd akkor elhiszem ha Niall erősíti meg a hírt....


Ti mit gondoltok? Szerintetek igaz a hír? És ha csak pletyka? De mi van, ha még is igaz? Ellie-t könnyen be fogjuk majd fogadni a Directioner Family-be? :) A véleményeiteket írjátok le komiba! :D


És egy apró, de IGAZ hír :)

Riporter: Melyikőtök fog először megházasodni?
Mindannyian: Perrie! :)


Igazuk volt:)<3

Köszönjük!<33

  • 3540 megtekintő :)
  • 22 feliratkozó :)
  • 31 Fb-s csoporttag! :))


Sziasztok, gondolom        Tudjátok, Liam-nek augusztus 29-én lesz a szülinapja, ezért meg szeretnék mindenkit kérni, hogy ( persze, csak aki benne szeretne lenni) Hasonlóan, mint Eleanor szülinapján, írjátok rá egy lapra, vagy a képre szerkesszétek rá, hogy ( fontos, hogy mindenkinek ez legyen rajta! Happy Birthday Liam, From Hungary!  ( ill. a twitter címeteket is rá írhatjátok  A képeket nekem küldjétek el chatben  És ha van Directioner ismerősötök, őket is kérdjétek meg, hogy minél többen legyünk :))
 már kaptam 2 képet, aminek nagyon örülök, és remélem még többet fogok kapni!  aki benne szeretne lenni Liam szülinapi köszöntésében, kérlek titeket, max. 28-ára küldjétek el nekem chatben!  aki nem ismerősöm, az jelöljön be mindenkit visszajelölök!  az előző bejegyzésben leírtam, hogy mi is legyen ráírva a képre, kérlek titeket mindenkinek olyan legyen!  Eleanor szülinapján 16 kép jött össze!  remélem most sikerül 20-at!  kérek mindenkit, hogy küldje el a képet, hogy minél többen legyünk!  Cél a 20  már 2-ő meg van Szóval 28-áig küldjétek a képeket légyszi  Ill. rész ma tuti érkezik! 

Ennyi lenne a mai rész, remélem tetszett :)
Jóéjt, puszi,
Bye: Grétaa<3

4 megjegyzés:

  1. Hát... Én leszek a világ legféltékenyebb embere, ha Niall összejön Ellie-vel, de szerintem hamar befogadjuk, legalábbis én biztosan. Komolyan jó lenne már látni Niall-t, hogy boldog valakivel, Ellie-t pedig nem nagyon ismerem, de jó számai vannak. (már amennyit ismerek tőle) =)

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Én 2 számát ismerem 3 napja és nagyon megszerettem a csajt, mert utána is néztem. Én azt mondom, hogy szeretném, hogy összejöjjenek, de féltékeny is lennék persze. (Mindegy csak ne Holly Scally. Őt utálom)

      Törlés
  2. Én pezsgőt fogok bondótani ha igaz :) =)

    VálaszTörlés