2013. augusztus 12., hétfő

Teen Choice Awards:D

Sziasztok :) A mai részben a TCA kapja a főszerepet  :)

  • A srácok összesen 6 díjjal gazdagodtak ( ebből Harry külön 2-ővel) :                                      Kedvenc banda: One Direction
    Kedvenc nyári turné: One Direction
    Kedvenc dal egy bandától: Live While We're Young - One Direction
    Kedvenc szerelmes dal: Little Things - One Direction
    Legszebb mosoly: Harry Styles
    Legszexibb pasi: Harry Styles 
  • Harry a backstage-ben vette át a 2 díját, mert nem akarta a srácok nélkül a közönség előtt megkapni:)
  • A műsorvezető megkérte Zayn-t és Harry-t, hogy twerkeljenek...Először egyikőjük sem akart bele menni, de végül Harry rászánta magát:  (videó)                                                                                                                                                  
  • A fiúk 15 perc alatt megnyerték a díjakat, majd Liam, Niall és Lou hazarepültek Angliába, csak Zayn és Hazza maradtak ( Harry Ed-del fogja tölteni  elkövetkezendő napjait, mert Ed-nek hamarosan folytatódik a turnéja)
  • Des Harry apukája is megköszönte a Directionereknek Twitteren, hogy nyertek a fiúk :)<3
  • Harry sírt Lea Michele beszéde alatt :'( és egy másik videó amiben Harry reakciója is látszik...
  • "For all of you out there who loved and admired Cory as much as I did, I promise that with your love we're gonna get through this together. He was very special to me and also to the world," said Michele. "We were very lucky to witness his incredible talent, his handsome smile and his beautiful, beautiful heart so whether you know him personally or just as Finn Hudson, Cory reached out and he became a part of all of our hearts."
  • Magyarul: " Mert mindannyian, akik szerették és csodálták Cory-t, mint én, ígérem, hogy a ti szeretetekkel együtt át fogjuk vészelni ezt. Ő nagyon különleges a számomra és az egész világ számára." - mondta Michele.  " Mi nagyon szerencsések voltunk, hogy tanúi lehettünk hihetetlen tehetségének, és szép mosolyának, és gyönyörű, gyönyörű szívének, így akár aki ismeri személyesen, vagy csak Finn Hudsonnak, Cory  meghalt, de ott marad mindannyiónk szívében."                                #RIPCORY  :'(
  • A fiúk előadását itt nézhetitek újra, vagy itt.
  • Itt újra nézhetitek az egész díjátadót :)
  • A Starity így számolt be a fiúkról: "A fiúk megint taroltak az esten, mind megjelenésüket illetően, mind díjátvételben. Laza stílusuk, mely egyben elegáns, elég volt ahhoz, hogy bekerüljenek a cikkünkbe. Nagyon jól néznek ki – bár Harry megjelenése egy tengerparti halászéhoz hasonlít!"
  • Néhány gif, és kép a tegnapi díjátadóról :)
  


#2012ben


Little Mix és új tagjuk :)


Ed és Harry :) ( háttérben Perrie) :)


A mi Ír Manónk:D


 

  

A vörös szőnyegen:



        
     

  

A díj átvételénél :)



Niall Stream Live Video!! :DD



Niall hamarosan fent lesz :) DE ne komizzatok amíg fel nem lép, mert lefagyott neki a rendszer ezért NEM tud belépni! Hiszen több mint 123 ezren (!!) vagyunk fent:)

DE ha Niall is fent lesz: 
Ezt egy Directioner küldte:
Sziasztok, azt találtuk ki, hogy ugye twitcam és minden magyar directioner aki nézi meg kéne kérdezni, hogy "jönnek-e Magyarországra?" :) mert úgy több a valószínűsége, hogy válaszol :D MINDEN 1D oldalnak ( amit likeoltatok ismertek és magyar küldjétek el :)..Hát ha<33

Niall és a tetkó xD


Niall, gondolom már olvastátok, tetkót akart varratni a fenekére xD De nem lehetett, ezért msot egy ideiglenes tetkót csináltatott oda, amin James Corden arcképe díszeleg xD 


Ezt vártuk tőled Niall :'DDDDDDDDDDDD xDD

És még 1 kép a fiúkról :)



Friss! :D

  • El és Lou az elkövetkezendő napokat együtt fogják tölteni :)
  • Eddig egyedül Niall utazott vissza az USA-ba, a többieket nem látták. Harry 15.éig Ed-el lesz:) mert utána Ed-nek folytatódik a turnéja.

Köszönjük :)

  • 2610 megtekintő :)
  • 16 feliratkozó :D
  • pipázások :)
  • 28 tag az Fb-s csoportban:D
Remélem tetszett a rész :) Ha igen, komizzatok, pipázzatok, iratkozzatok fel, és csatlakozzatok az Fb-s csoportba :)


Puszi, jóéjt
By: Grétaa<3 :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése