Sziasztok! A mai részben összeszedtem néhány infót, amit a fiúkról lehet hallani, de ez elég nehézkesen ment, hiszen a szünet miatt most nem sok mindent tudunk róluk.
Twitcam második része: Niall Horan twitcam 08.12. Part II.
Bajban van Zayn húga
A gond már csak ott van, hogy Doniya a nővére Zayn-nek, nem pedig a kishúga. Másrészt pedig Doniya csak jót akart. Ja és még annyit, hogy kezd elegem lenni a menedzserükből (a gyengébbek kedvéért az nem Paul, Paul csak a testőrük), mert miattuk nem jönnek a fiúk Magyarországra sem. Kössz...
Twitcam Niall-el
Nem tudom ki nézte tegnap a Twitcamot Niall-el, én személy szerint csak az utolsó 5 percet láttam.
Volt egy kis gubanc az egésszel, hiszen Niall nem tudott belépni a twitcamjára, mert miután kiírta a twitterjére, rá 20 percre már 100.000-en nézték az 'Offline' feliratot. Niall twitteren kért tanácsot, hogy hol tudna még adást csinálni. Felreppentek a pletykák, hogy az Ír manónk feladta a próbálkozást és a barátaival skype-ol, de ez csak pletyka volt, mivel egy hosszas próbálkozás után sikerült neki belépnie és leadta a 15 perces twitcamot, mivel jöttek hozzá, de azt ígérte, hogy a héten megpróbál még egyet csinálni.
Twitcam első része: Niall Horan twitcam 08.12. Part I
Twitcam második része: Niall Horan twitcam 08.12. Part II.
30 (azaz 28) dolog amit nem tudtál Liam Payne-ről (vagy mégis?)
Én mondjuk ebből a 28 dologból egész sokat tudtam :)
Ideiglenes tetkó
Jól van Niall, nem csalódtunk
A fiúk helyéről
Niall és Liam jelenleg Angliában van, Zayn és Perrie reggel repültek oda, Harry Ed Sheeran-nel van, Louisról pedig nem tudunk semmit, de valószínűleg Eleanor-ral van.
Twitter baki
I am a Ninja!
I am a ninja! Don't mess with me!
Ezt a képet tegnap töltötte fel Niall az instagramjára. Ahhw, azok a gyönyörű kék szemek *w* <3
Köszönjük
- 28 csoporttag
- 16 feliratkozó
- 2695 megtekintés
- pipálások
jó éjt, puszi
xxx.Tina <3





Ezt a megjegyzést eltávolította a szerző.
VálaszTörlés