2013. augusztus 13., kedd

Egy kis csend

Sziasztok! A mai részben összeszedtem néhány infót, amit a fiúkról lehet hallani, de ez elég nehézkesen ment, hiszen a szünet miatt most nem sok mindent tudunk róluk.

Bajban van Zayn húga

A gond már csak ott van, hogy Doniya a nővére Zayn-nek, nem pedig a kishúga. Másrészt pedig Doniya csak jót akart. Ja és még annyit, hogy kezd elegem lenni a menedzserükből (a gyengébbek kedvéért az nem Paul, Paul csak a testőrük), mert miattuk nem jönnek a fiúk Magyarországra sem. Kössz...

Twitcam Niall-el

Nem tudom ki nézte tegnap a Twitcamot Niall-el, én személy szerint csak az utolsó 5 percet láttam.
 Volt egy kis gubanc az egésszel, hiszen Niall nem tudott belépni a twitcamjára, mert miután kiírta a twitterjére, rá 20 percre már 100.000-en nézték az 'Offline' feliratot. Niall twitteren kért tanácsot, hogy hol tudna még adást csinálni. Felreppentek a pletykák, hogy az Ír manónk feladta a próbálkozást és a barátaival skype-ol, de ez csak pletyka volt, mivel egy hosszas próbálkozás után sikerült neki belépnie és leadta a 15 perces twitcamot, mivel jöttek hozzá, de azt ígérte, hogy a héten megpróbál még egyet csinálni.
Twitcam első része: Niall Horan twitcam 08.12. Part I

Twitcam második része: Niall Horan twitcam 08.12. Part II.



30 (azaz 28) dolog amit nem tudtál Liam Payne-ről (vagy mégis?)

Én mondjuk ebből a 28 dologból egész sokat tudtam :)

Ideiglenes tetkó

Jól van Niall, nem csalódtunk

A fiúk helyéről

Niall és Liam jelenleg Angliában van, Zayn és Perrie reggel repültek oda, Harry Ed Sheeran-nel van, Louisról pedig nem tudunk semmit, de valószínűleg Eleanor-ral van.

Twitter baki

CHRISTY: Oké. Liam Payne nem csinált
képeket, de adott aláírást a barátaimnak.
Nem volt barátságos. Vége a sztorinak.
LIAM: Csak azért mert nem akartam
képet csinálni?... Aw nagyon sajnálom,
hogy vettem a fáradtságot, hogy
megálltam és tönkretettem a napodat.
JENNY: Hogy lehet barátságtalan, ha
adott aláírásokat?
CHRISTY: Nem mosolygott és nem szólt
egy szót sem.
LIAM: Sajnálom, hogy nem mosolygok
mindig... Nem gondoltad, hogy
elolvasom, ugye? Sokkal többet olvasok,
mint az gondolnátok.
Na erről most az a véleményem, hogy a kiscsaj érezze megtiszteltetve magát, hogy Liam visszaírt neki! Hú, ez most eléggé felhúzott...

I am a Ninja!


I am a ninja! Don't mess with me!

Ezt a képet tegnap töltötte fel Niall az instagramjára. Ahhw, azok a gyönyörű kék szemek *w* <3

Köszönjük

  • 28 csoporttag
  • 16 feliratkozó
  • 2695 megtekintés
  • pipálások
jó éjt, puszi
xxx.Tina <3

1 megjegyzés: