2013. augusztus 26., hétfő

VMA 2013 :)

Sziasztok :) A mai részben a főtéma a Video Music Award lesz :) Ill. emellett néhány apróbb hír :)


VMA 2013


Ami történt az idei Video Music Award-on :
  • A fiúk megnyerték egyetlen jelölésüket, "Best Song Of The Summer" gratulálunk fiúk, nagyon ügyesek vagytok! :)  Itt a link :) Link 2. :) Viszont azt is lehet hallani, hogy a fiúkat kifújolták...  
A srácok a díjukkal :) Link

A díjjal :)

Közvetlen hivatkozás a képhez Közvetlen hivatkozás a képhez
Közvetlen hivatkozás a képhezKözvetlen hivatkozás a képhez

  • A fiúk adták át a "Best Pop Video" kategória győztesének járó díjat, vagyis Selena Gomez-nek :) Itt a link :)  Közvetlen hivatkozás a képhez
  • A sztárok reakciója Miley-nál :) Itt a link :)
  • Lady Gaga  megvédte a fiúkat, és nagyon nagyon sok Directioner szívébe belopta magát a tettével :) Ezt mondta a fiúknak:Döbbenetesek voltatok! Nem tudom, hogy ti kihallottátok-e (a fúj-ozást ) de ha én tényleg jól hallottam, amit hallottam, akkor elakarom nektek mondani, hogy a hírnév minden egyes pillanatát megérdemlitek! És ne engedjétek hogy azok az emberek leghurrogjanak!Én beletettem ezt a fúj-ogást a saját műsoromba, mert kommentálni akartam! Most rögtön elakarok menni innen, nem is akarok többet itt maradni mert nem akarok egy helyen lenni olyan emberekkel akik így viselnek, mert tudjátok mit? Ezt mind megérdemlitek! És még többet is! "                                                                                                                               Itt egy Gif, amin látszik Gaga mennyire örült, hogy nyertek a fiúk:                                                                                              A fiúk Lady Gagával :)                                                                Közvetlen hivatkozás a képhez                
Itt egy videó, amin Gaga a fiúkkal beszélget :) Link                                                                        
  • Rihanna nyilatkozata: "A tény, hogy az emberek olyan elcseszettek, hogy lehurrogják a legédesebb little things-eket valaha feldühít. Durva volt és megdöbbentő. Csak úgy, mint az a kis beszéd Amerika édeskéjétől."                 Köszönjük Rihanna! :)                                                   Harry és Riri :D 
  • Taylor miután megkapta a díját....Link  Ezt mondta a beszédében: "Szeretném megköszönni annak az embernek, aki inspirálta ezt a zenét. Tudja ő pontosan, hogy ki az."                                       Harry reakciója:
Közvetlen hivatkozás a képhez 

Close encounter: Taylor passed Harry as she strolled up to receive her award, while Rihanna chatted looked the other way

Rihanna ELVILEG, ez után azt mondta Harry-nek, hogy : "Nincs szükséged arra a ribancra!"

  • Most pedig jöjjön a sok-sok kép! :D
  • Niall, Harry, Louis és Jaden Smith :)
Közvetlen hivatkozás a képhez

  • A fiúk :)
Közvetlen hivatkozás a képhez

  • A fiúk a VMA-n 2012-2013 :)
Közvetlen hivatkozás a képhez

  • Liam<3
Közvetlen hivatkozás a képhez

  • Niall és Liam a VMA afterparty-n :)
Közvetlen hivatkozás a képhez

  • Harry a VMA afterpartyn :)
Közvetlen hivatkozás a képhez

  • Zayn és Harry a vörös szőnyegen :)
Közvetlen hivatkozás a képhez


Ellie Gouldin, és Niall :)

Közvetlen hivatkozás a képhez

Mindenki megnyugodhat, aki esetleg nem akarta, hogy Niall és Ellie összejöjjön, mert Ellie, Ed-del jár! :) Sok boldogságot nekik! :))

Ennyi lenne a mai rész, remélem tetszett :) 

By: Grétaa

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése