VMA 2013
Ami történt az idei Video Music Award-on :
- A fiúk megnyerték egyetlen jelölésüket, "Best Song Of The Summer" gratulálunk fiúk, nagyon ügyesek vagytok! :) Itt a link :) Link 2. :) Viszont azt is lehet hallani, hogy a fiúkat kifújolták...
A srácok a díjukkal :) Link
A díjjal :)



- A fiúk adták át a "Best Pop Video" kategória győztesének járó díjat, vagyis Selena Gomez-nek :) Itt a link :)

- A sztárok reakciója Miley-nál :) Itt a link :)
- Lady Gaga megvédte a fiúkat, és nagyon nagyon sok Directioner szívébe belopta magát a tettével :) Ezt mondta a fiúknak:" Döbbenetesek voltatok! Nem tudom, hogy ti kihallottátok-e (a fúj-ozást ) de ha én tényleg jól hallottam, amit hallottam, akkor elakarom nektek mondani, hogy a hírnév minden egyes pillanatát megérdemlitek! És ne engedjétek hogy azok az emberek leghurrogjanak!Én beletettem ezt a fúj-ogást a saját műsoromba, mert kommentálni akartam! Most rögtön elakarok menni innen, nem is akarok többet itt maradni mert nem akarok egy helyen lenni olyan emberekkel akik így viselnek, mert tudjátok mit? Ezt mind megérdemlitek! És még többet is! " Itt egy Gif, amin látszik Gaga mennyire örült, hogy nyertek a fiúk:
A fiúk Lady Gagával :)
- Rihanna nyilatkozata: "A tény, hogy az emberek olyan elcseszettek, hogy lehurrogják a legédesebb little things-eket valaha feldühít. Durva volt és megdöbbentő. Csak úgy, mint az a kis beszéd Amerika édeskéjétől." Köszönjük Rihanna! :) Harry és Riri :D

- Taylor miután megkapta a díját....Link Ezt mondta a beszédében: "Szeretném megköszönni annak az embernek, aki inspirálta ezt a zenét. Tudja ő pontosan, hogy ki az." Harry reakciója:
Rihanna ELVILEG, ez után azt mondta Harry-nek, hogy : "Nincs szükséged arra a ribancra!"
- Most pedig jöjjön a sok-sok kép! :D
- Niall, Harry, Louis és Jaden Smith :)

- A fiúk :)

- A fiúk a VMA-n 2012-2013 :)

- Liam<3

- Niall és Liam a VMA afterparty-n :)

- Harry a VMA afterpartyn :)

- Zayn és Harry a vörös szőnyegen :)

Ellie Gouldin, és Niall :)

Mindenki megnyugodhat, aki esetleg nem akarta, hogy Niall és Ellie összejöjjön, mert Ellie, Ed-del jár! :) Sok boldogságot nekik! :))
Ennyi lenne a mai rész, remélem tetszett :)
By: Grétaa
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése