2013. augusztus 10., szombat

Vége a turnésorozat egyik részének :)

Sziasztok :) A mai részben több apró hírt fogok ismertetni veletek :)


Vége a turnésorozatnak :)


A srácoknak most 1 hónapos szünet következik, ill. egy utolsó koncertjük lesz augusztus 25-én Spotify Listening Party, USA-ban :)

Inkább a kivérzés mint a 1D.... -.-


A nap trollja címet hivatalosan is a TMZ-nek adományozzuk, miután hétfőn akkora ótvar beszólást sikerült egyik munkatársuknak kilőni, mint ide Lacháza. Ugyanis a meleggyanús One Direction egyik hétvégi koncertjén egy rajongó tampont hajított a színpadra. Erre jött a frappáns TMZ-kommentár: "Egyes lányok inkább kivéreznének, mint hogy az ő zenéjüket hallgassák". No comment.

Miért kell ilyen hülyeségeket kitalálniuk egyes embereknek? Mi az, hogy Meleggyanús One Direction?
Régebben azt írták, hogy tampont dobálnak a színpadra, véres( WTF?) betéteket küldözgetnek a szállodai lakásaikba, mert ezek a fanatikus rajongók.....
Most meg, azért dobálnak tampont, mert utálják őket.... 
Ez a sok Nator.... Miért nem tudják maguknak megtartani a véleményüket?

A One Directiont-höz pártolnak a Belieberek?


Egy a bandához közeli forrás elárulta, hogy a fiúk készek átvenni Bieber helyét, abban az esetben, ha a srác tényleg leér a lejtőn és rajongói is elpártolnak tőle. Elmondása szerint már most hasznot húztak a kanadai énekes viselkedéséből, mivel sok kislány elpártolt tőle az utóbbi időben történt dolgai miatt és inkább Directioner-ek lettek.

Örülök, hogy a fiúknak több rajongójuk lesz, de akkor is.... Szegény Justin.... Nem azon kéne gondolkodni, hogy mi lesz JB rajongóival, hanem segíteni kéne neki ....


Figyelem!!:D

FIGYELEM Directionerek!
Ossza MEG MINDENKI AHÁNYSZOR TUDJA!!!
RAKJÁTOK KI MINDEN CSOPORTBA AHOL BENN VAGYTOK, SZÓLJATOK AZ ÖSSZES OLDALNAK, VAGY HA NEKED IS VAN AKKOR TEDD KI!!!
Most ebbe az esetbe össze kell fogjunk! minden pénteken este 19:00-kor trendelünk! ezt kell kiírni twitterre és fontos a # jel használata :
‪#‎1Dpleasecometohungary‬
Minden kis betűvel csak a D nem:)
a fiúk egyszer azt nyilatkozták, hogy azért jutottak el Franciaországba, mert látták, hogy menyien trendelnek. Szerintem ezt mi is el tudjuk érni! Ha összefogunk! Tudjuk, sokszor próbáltuk nem sikerült de ha minden pénteken megtesszük akkor lehet sikerül! Sőt...
Lehet jönnének Magyarországra:) szerintem minden Directionernek az az álma, hogy egy koncertjükre eljusson!!!!!!
Nem tudom , hogy még érvényes -e !!!
De egy próbát meg ér.

Clarie's nyereményjáték! :D

Mindössze annyi a teendőtök, ha nyerni szeretnétek NY-ba a This Is Us premierjére jegyet,hogy a Calie's-ban vennetek kell a pultnál egy 1D-s szórólapot, és azzal a kóddal regisztrálnotok kell erre az oldalra: ( katt link)  és tiétek lehet a nyeremény! :DD

Tegnap a koncerten:
  • Niall énekelt egy kis Call Me Maybe-t :)
  • Harry kicsit dobolt:)
  • Twitter kérdés:Mi a legnagyobb hülyeség,amit a "felelsz vagy mersz"-ben tettél?
    Niall:Ettem kutyakekszet..!
  • Harry banánt evett a színpadon, közben Niall táncolt :)
  • Tegnap egy lánynak a shown pont a 22. szülinapja volt,és Liam elkezdte énekelni a 22t Taylortól,aztán ránézett Harryre ilyen 'upsz' fejjel 
Tegnap az M&G-n egy lány megkérte Harry-t hogy csókolja meg és akkor vele lesz az első csókja. Harry azt mondta neki: " Most komolyan?! Ha előbb szólsz akkor kimegyek veled" majd Harry megcsókolta a lányt. Az egész 5 mp-ig tartott, és Harry közben becsukta a szemeit is.♥:$$

Képek:

A fiúk a tegnap esti koncertjükön, LA-ben :)
Woww :))




Zayn új tetkója ( bocsi a rossz minőségért)

















Harry<3


Lux és Harry a tengerparton :)


BSE <3




Az új Fifa14 :DD xD


El és Lou LA-ben:D



Harry tegnap LA-ben egy kutyával:D

  

Ennyi lenne a mai rész remélem tetszett mindenkinek :)) 

Köszönjük!<3

  • Pipázások
  • Komik
  • 2,404 megtekintő :)
  • 14 feliratkozó :)
  • 28 tag az Fb-s csoportban:D
Ha tetszett a rész, komizzatok pipázzatok és iratkozzatok fel :)
Puszi,
By.: Grétaa <3

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése