Sziasztok :) A mai részben több apró hírt fogok ismertetni veletek :)
Vége a turnésorozatnak :)
A srácoknak most 1 hónapos szünet következik, ill. egy utolsó koncertjük lesz augusztus 25-én Spotify Listening Party, USA-ban :)
Inkább a kivérzés mint a 1D.... -.-
A nap trollja címet hivatalosan is a TMZ-nek adományozzuk, miután hétfőn akkora ótvar beszólást sikerült egyik munkatársuknak kilőni, mint ide Lacháza. Ugyanis a meleggyanús One Direction egyik hétvégi koncertjén egy rajongó tampont hajított a színpadra. Erre jött a frappáns TMZ-kommentár: "Egyes lányok inkább kivéreznének, mint hogy az ő zenéjüket hallgassák". No comment.
Miért kell ilyen hülyeségeket kitalálniuk egyes embereknek? Mi az, hogy Meleggyanús One Direction?
Régebben azt írták, hogy tampont dobálnak a színpadra, véres( WTF?) betéteket küldözgetnek a szállodai lakásaikba, mert ezek a fanatikus rajongók.....
Most meg, azért dobálnak tampont, mert utálják őket....
Ez a sok Nator.... Miért nem tudják maguknak megtartani a véleményüket?
A One Directiont-höz pártolnak a Belieberek?
Egy a bandához közeli forrás elárulta, hogy a fiúk készek átvenni Bieber helyét, abban az esetben, ha a srác tényleg leér a lejtőn és rajongói is elpártolnak tőle. Elmondása szerint már most hasznot húztak a kanadai énekes viselkedéséből, mivel sok kislány elpártolt tőle az utóbbi időben történt dolgai miatt és inkább Directioner-ek lettek.
Örülök, hogy a fiúknak több rajongójuk lesz, de akkor is.... Szegény Justin.... Nem azon kéne gondolkodni, hogy mi lesz JB rajongóival, hanem segíteni kéne neki ....
Figyelem!!:D
- Niall énekelt egy kis Call Me Maybe-t :)
- Harry kicsit dobolt:)
- Twitter kérdés:Mi a legnagyobb hülyeség,amit a "felelsz vagy mersz"-ben tettél?
Niall:Ettem kutyakekszet..! - Harry banánt evett a színpadon, közben Niall táncolt :)
- Tegnap egy lánynak a shown pont a 22. szülinapja volt,és Liam elkezdte énekelni a 22t Taylortól,aztán ránézett Harryre ilyen 'upsz' fejjel
Tegnap az M&G-n egy lány megkérte Harry-t hogy csókolja meg és akkor vele lesz az első csókja. Harry azt mondta neki: " Most komolyan?! Ha előbb szólsz akkor kimegyek veled" majd Harry megcsókolta a lányt. Az egész 5 mp-ig tartott, és Harry közben becsukta a szemeit is.♥:$$
Képek:
A fiúk a tegnap esti koncertjükön, LA-ben :)
Woww :))

Zayn új tetkója ( bocsi a rossz minőségért)
Harry<3

Lux és Harry a tengerparton :)

BSE <3


Az új Fifa14 :DD xD

El és Lou LA-ben:D

Harry tegnap LA-ben egy kutyával:D

Ennyi lenne a mai rész remélem tetszett mindenkinek :))
Köszönjük!<3
- Pipázások
- Komik
- 2,404 megtekintő :)
- 14 feliratkozó :)
- 28 tag az Fb-s csoportban:D
Ha tetszett a rész, komizzatok pipázzatok és iratkozzatok fel :)
Puszi,
By.: Grétaa <3

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése