Zayn eljegyezte Perrie-t! :D
Igen, a hír hatalmas valószínűséggel igaz :) Sokan megerősítették, többek között Perrie anyukája :)
A kép a szép gyűrűről :) Perrie a TIU premierjén az eljegyzési gyűrűben :)
Néhány interjú, hogy a hír IGAZ :)
Ismerős, a the Mirrornak : „Végre volt egy kis idejük egymásra, mert most egyikőjük sincs turnén. Nagyon romantikus lánykérés volt”
Debbie Dufty, ( Perrie anyukája) az Echónak: ,, Hivatalos. A fellegekben érzem magam. Tényleg nagyon szerelmesek. " Elmondása szerint Perrie-t nagyon sokkolta ( pozitív értelemben) a lánykérés, és senkinek nem akarta elmondani, mert a tegnapi nap, a TIU premiere a fiúk ünnepe :)
Egy bennfentes nyilatkozta: ,,Mr.Malik térdre ereszkedett, és úgy kérte meg Perrie kezét, aki alig tudta elhinni, hogy ez megtörténik vele! Egy biztos: a hír mindenkit lesokkolt! "
És itt van Zayn Instagram linkje ( Katt) ami MINDENT bizonyít :)
Magyarul: ,,A pletykák igazak! Megkértem kedves barátnőm Perrie-t, hogy hozzám jönne-e. Elkötelezettek, és nagyon boldog vagyunk :) "
Vagyis tuti 100%, hogy Zayn eljegyezte Perrie-! :D Nagyon, nagyon, nagyon sok boldogságot kívánok nekik :)
Videó: Perrie és Zayn a vörös szőnyegen :) ( Katt)
This Is Us Világ premier ! :D
Videók: - A fiúk a vörös szőnyegen 1. ( Katt)
- A fiúk a vörös szőnyegen 2. ( Katt)
This Is Us országos premierek :) Link Magyarországon Szeptember 5-én lesz :) ( az euróoai országok közül az egyik legkésőbb! :/ )
Képek tegnapról :)
Csak néhányan fotózták a fiúkat, néhányan xD :D
Jade, Perrie, és Leight-Anne :)
Simon Cowell is ott volt :)
Liam és Sophie(?)
Louis és Eleanor :)
Köszönjük! <3
- 3254 megtekintő :)
- 20 feliratkozó :)
- pipázások :)
FIGYELEM! :D
A csoportba is kiírtam, de ide is kiírom :) Gondolom tudjátok, hogy Liam-nek augusztus 29-én lesz a szülinapja, amire fel szeretnénk köszönteni :) Aki benne szeretne lenni, írja rá egy lapra, vagy a fényképére szerkessze rá, fontos, hogy mindenkinek ugyanaz a szöveg legyen, hogy: Happy Birthday Liam From Hungary :) Ill, aki szeretné a twitter címét is ráírhatja :) Aki benne szeretne lenni a köszöntésbe, az csatlakozzon a csoportunkba, mert ott is részletesen le van írva, ill. jelöljön be Fb-n :) https://www.facebook.com/zombori.gretaa
Ennyi lenne a mai rész remélem tetszett :)
Puszi,
Bye: Grétaa<3
Kivételesen nem innen tudtam meg először egy újabb infót! Én annyira örülök nekik! Szerintem is nagyon aranyosak együtt! Ááhh én valahol az eszem 'mélyén' mindig is tudtam,hogy Zayn fogja leghamarabb magát elkötelezni és annyira de annyira boldog vagyok még úgy is,hogy Ő az egyik kedvencem! Uhh most úgy kiabálnék örömömben,csak az a baj,hogy barátnőméknél vagyunk! :D
VálaszTörlés,,Kiderült, hogy a gyűrű NEM eljegyzési volt, hanem hűség gyűrű. Mielőtt bárki is beszólna elmondom, hogy ezt az egészet csak azért csinálták, hogy megtudják, hogy a Directionerek (Mi) mit reagálunk. Szóval mindenki nyugodjon meg, Zayn nem jegyezte MÉG el Pezza-t. :))
VálaszTörlésZAYNNEK MEG NINCS INSTÁJA."
Ha ez igaz lenne akkor nagyon örülnék. Nem nagyon csípem Perrie-t...
Bocsi, ha ezzel megbántottam volna valakit...