2013. augusztus 2., péntek

Sok friss és minden amiről eddig lemaradhattatok

Sziasztok! A mai részben hoztam néhány friss hírt az elmúlt 3 napról, interjúkat, eseményeket és egy meglepit is. Remélem tetszeni fog!


Július 30.

  • Harry 30.-án reggel golfozni volt, majd a parton volt Gemmával és "néhány" rajongóval.

"Halj meg terrorista"

Ezzel a plakáttal ment egy -teszem azt- "rajongó" egy koncertre. "Die terrorist! Zayn Malik"


Ahogy a képen is látszik, Zayn amikor meglátta a plakátot akkor sírni kezdett. És ahogy én belegondoltam... Most ez az illető elvette egy olyan rajongó jegyét aki sokkal szívesebben lett volna ott azon a koncerten, mint ez az ál-rajongó. Mosolyogva tömném a szájába a plakátját. /Bocsánat, ez csúnya volt/

Tegnap:

  • Zayn tegnap vásárolni volt egy Nike boltban. 
  • Liam és Harry medencéztek. 
  • Eleanor és Louis pókerezni voltak. 
  • Niall pedig az 5SOS srácokkal volt.

FRISS

A srácokkal amúgy ott van Las Vegas-ban Gemma, Andy, Eleanor, Geoff, Karen, és tegnap a pletykák szerint Perrie is megérkezett.

A fiúk családtagjai már mind kaptak egy-egy üveggel az "Our Moment" -ből, és azt mondták, hogy imádják az illatát.

Louis, Liam és Zayn inkább a buszban tartózkodást és alvást részesítik előnyben nem a hoteleket, mert szeretik ha van egy hasonló hely az otthonukhoz.

Pletykák

"Louis Tomlinson szakított
barátnőjével két év együtt járás után. A sztár
még nem nyilatkozott, hogy miért döntött így,
de ex barátnője szívesen mesélt a sajtónak.
-Egyszerűen elmúlt a szerelem és kész. Nem

volt már jó együtt, és nagyon utáltam, hogy a
rajongók folyton körülöttünk legyeskedtek.
Ezért is szakítottam vele. Kérem a sajtót és a
rajongókat, hogy hagyjanak végre engem
békén, szeretnék végre átlagos életet élni.-
Mondta el a sajtónak Eleanor Calder. Mikor
Louist kérdeztük, csak annyit mondott, hogy
most nem szeretne erről beszélni..."

DE ez csak egy pletyka, mert most is együtt vannak, Eleanor is ott van a fiúk koncertjén és nagyon boldogok (reméljük) együtt.

Elounor:

"Szeretem Louis-t. De csak mint egy átlag embert és nem egy híres banda tagját." -Eleanor Calder

Mai:

  • Harry ma elment megnézni a Cirque du Soleil előadását,és képeket is készített az előadókkal.
  • Liam ma egy medencénél. Megnézni csak saját felelősségre :D http://www.youtube.com/watch?v=EsqEFvh6KpM (egyébként ott van Andy, Liam, Lux, Gemma, Lou és Josh is)

Ajándék (=

Tetkók

Harry Styles bevallotta, hogy anyukájának igaza volt abban, hogy nem kéne eszetlenül tetováltatni. Egy csomót már most megbánt, főleg azokat, amelyeket a haverjai varrtak neki.

Harry is Pregnant

Egy Larry-s oldal kiírta, hogy a napokban Harry és Louis kétszer is voltak egy kórházban. Erre hozzászólásban már írták, hogy "OMG! Harry is Pregnant" (Úristen, Harry terhes) és "Larry Baby". Én nem vagyok semmilyen shipper, de akkor is.
1. Harry hogy lenne terhes?
2. Ezek a rajongók akik ezt terjesztik nem gondolnak bele, hogy ez a fiúkat bántja???
3. HA igaz lenne valami ebből a Larry Stylinson dologból, akkor az is az Ő dolguk lenne. Szerintem...

Leszerződések

A napokban Niall leszerződött egy kosárlabdacsapathoz, Louis pedig egy angol futballcsapathoz. Én támogatom őket meg minden, de szerintem annyi idejüket lefoglalják a turnék, interjúk, fellépések, díjátadók és hasonlók, hogy erre nem igazán jut idejük. És ha van egy kis szabadidejük akkor gondolom, hogy szeretik azt is a családjukkal/barátaikkal/barátnőikkel/egymással/kikapcsolódással tölteni. És pl. egy focicsapatban van, hogy naponta van edzés és erre nem tudom, hogy Louis-nak hogy jut ideje, de Ő így döntött és mi támogatjuk.

Ennyi lenne a mai rész. Remélem, hogy tetszett! Ha igen, akkor pipálj, kommentelj, iratkozz fel vagy lépj be a facebook csoportba! (:

Köszönjük:

  • 2135 oldalmegjelenítés
  • 13 feliratkozó
  • pipálások
  • 26 csoporttag
Jó éjt, puszi
By: Tina <3

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése