2013. július 30., kedd

Szabadidő, interjúk, pletykák

Sziasztok! A mai részben arról fogok nektek írni, hogy a fiúk mit csináltak az elmúlt pár napban, kikkel töltötték és hol.

Tegnap:

  • Zayn, Liam, Harry és Niall golfozni voltak.
  • Louis valószínűleg Eleanor-ral volt.

Harry interjúja a GQ magazinban

Harry interjúja a GQ magazinban:

GQ: Tudod, hogy hány emberrel aludtál már eddig?
Harry: Tudom, hogy hány emberrel aludtam eddig, igen.
GQ: Mi ez a szám?
Harry: Én biztosan nem mondom meg.
GQ: Tudsz adni nekem egy durva becslési adatot?
Harry: Nem!
GQ: Mond "igen" vagy "nem". Kevesebb, mint 100?
Harry: Nem.
GQ: Szóval, több, mint 100?
Harry: Nem, biztosan kevesebb mint 100.
GQ: kevesebb, mint 50?
Harry: Igen, kevesebb mint 50.
GQ: Kevesebb, mint 30?
Harry: Én ezt nem csinálom. Te kanyarban tartasz engem.
GQ: Gyerünk, te egy rock sztár vagy. Oké, kevesebb mint 10.
Harry: Igen, 2 ember. Eddig csak 2 emberrel szexeltem.
GQ: Nem hiszem el.
Harry: Jólvan, ez az én válaszom. Te azt olvasol amit akarsz.


A fiúk véleménye Justin Bieberről

One Directon: "Justin Bieber egy díva”

A Teen Vogue nemrég interjút készített a brit fiúbandával, a One Directionnel, melyben a fiúk elmondják, hogy nem kérnek sok mindent a koncertekre, így nem hiszik azt, hogy dívák lennének, hiszen kevéssel is beérik.
Ellenben úgy gondolják, hogy Justin Bieber igazi díva, ugyanis olyan dolgokat kér egy fotósorozathoz (nem koncerthez!), mint például vegatál, Haribo kólás gumicukor, Boombox iPhone5-csatlakozóval, és kiköti, hogy nem ad autogramot, valamint a telefonokat is ki kell kapcsolni, ha fotózzák!

Habár nem tudom, hogy ez mennyire igaz, hiszen tudtommal a fiúk szeretik Justin-t....

Pletyka

Felröppent egy pletyka ,hogy a srácoknak szeptemberben lesz még egy MSG koncertjük ,de ez csak pletyka.

Harry és Grimmy

Harry ezt nyilatkozta a pletykáról, hogy randizik Grimmyvel: 
" Ó, tényleg? Nem is tudom. Nem járunk, nem. Csak barátok vagyunk."

Harry és a pletykák

Riporter: Nem érzed tolakodónak a pletykákat?
Harry: Némelyik vicces.Némelyik nevetséges.Némelyik idegesítő.Nem akarok olyan ember lenni,aki panaszkodik a pletykákra.Soha nem szerettem,ha egy híresség kiírja twitterre:"Ez nem igaz!".Ez az,amit én inkább nem csinálok.Ez csak akkor lesz idegesítő,amikor találok valakit,akit szeretek,és az újságok olyanokat írnak,ami őt is érinti.

Szerintem pedig lehet, hogy Hazz ezt mondja, de régebben még tényleg bántották a pletykák és az utálkozók, de mára nem mutatja ki... De szerintem ez természetes, hogy valahol mélyen bántók a pletykák és sértések. És az sem lehet olyan jó, hogy nincs magánélete. ELLENBEN sok olyan pillanatuk van ami miatt megéri ezt folytatni...

Hogyan emlékezünk majd a fiúkra...

Riporter: Hogyan fognak emlékezni a One Direction-re?
Zayn: Szeretném,ha egy szobrot építenének rólunk Bradfordba!Nem,meg akarom változtatni a pop kultúrát..
Louis: Mint egy fiúbanda....akik nem tácolnak.
Niall: Nem lenne jó,ha elfelejtenének minket !

Oké, Zayn... :D Niall... nem fogunk elfelejteni titeket! Directioner forever and always!


Ennyi lenne a mai rész, tudom, hogy nem hosszú, de nem voltam itthon 2 napig ezért nem igazán tudtam, hogy mi volt a fiúkkal. Megpróbálok legközelebb hosszabb részt írni, de én sem mindig vagyok itthon. Ha tetszett akkor nyugodtan kommentelj, iratkozz fel vagy pipálj (=

Köszönjük:

  • 2004 oldalmegjelenítés
  • 12 feliratkozó
  • pipálások
  • 26 csoporttag
Jó éjt, Puszi
By: Tina <3

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése