2013. július 23., kedd

Happy 3rd Birthday One Direction!!!

Sziasztok! (: A mai főtémánk (szerintem elég egyértelműen) az lesz, hogy a fiúk MA (pontosabban 20:22-kor) lettek 3 évesek! (mármint bandaként)

Először is. Gyorsban csak annyit szeretnék mondani, hogy ma 18:51-kor (9 perccel a verseny vége előtt) megdőlt a 10.9 milliós rekord, így a Best Song Ever átvette az 1. helyet Miley Cyrus - We can't Stop felett a 24 órás megtekintések felett. És pont a fiúk 3. születésnapján! Gratulálok mindenkinek, ez csakis miattatok, DIRECTIONEREK miatt sikerült.

3 years of One Direction

Ma, 2013 július 23.-án 20:22-kor 3(!) éve, hogy a One Direction megalapult. Ezzel millió lány életét változtatták meg és ezzel egy nagy család lettünk. Köszönjük fiúk!
"Thanks for changing my Life..." 
IDE kattintva megnézhetitek az elmúlt 3 évet egy videóba összefoglalva. (sajnos angolul van)
 És most 3 év képekben...
Az első adás, ahol még egyenként indultak






Itt már bandaként


Az első daluk a: What Makes You Beautiful (2011)



Az első albumuk: Up All Night


Majd az Up All Night Tour ahol az összes jegy elkelt




Az első Brit Awards (2012. január 12.) ahol a fiúk megnyerték a Best British Single (Legjobb Brit dal) díjat a What Makes You Beauitful számukkal. 
Ehhez képest ma már több, mint 65 díjuk van.


A 2012-es londoni Olimpián is felléptek a fiúk



Majd a Take Me Home album



A Take Me Home Tour következik, amikor is 120 koncertet adnak a Föld különböző pontjain (ez a turné pár hónapja kezdődött és ősszel lesz vége)

Forgatókönyv:
Pillanatkép egy koncertről

Mindeközben megjelentek különböző könyveik és gőzerővel készült a This Is Us c. filmjük, aminek a magyarországi premierje 2013. szept. 03.-ra várható. Trailer IDE kattintva megtekinthető



Eközben a Madamme Tussauds megformázta a fiúkat viaszból (:


És kijött a fiúk parfümje is, az Our Moment

Tegnap megjelent a Best Song Ever



A Best Song Ever az új albumuk, a Where We Are album egyik dala.
A Where We Are Tour (2014) alatt a fiúk 37 országba mennek el koncertezni. Ez a turné egy "Stadium turné" lesz, mert a koncertek stadiumokban lesznek megtartva.





Nagyjából ennyi lenne ez a 3 fantasztikus év képekben. Még van sok más is, de most csak a legfontosabb infókat említettem. Remélem, hogy tetszett ez a rész is! (: Ha igen, akkor pipálj, kommentelj és iratkozz fel.

Köszönjük

  • 10 feliratkozó
  • 1582 oldalmegjelenítés
  • pipálások
  • 26 csoporttag
Jó éjt, puszii
By: Tina


2 megjegyzés:

  1. Istenem! Én elsírtam magam azon a videón ami összefoglalja ezt a 3 évet. Belegondolni is furcsa, hogy milyen gyorsan eltelt ez a 3 év. :') ♥

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Igen, azon a videón én is sírtam... De büszkék vagyunk a srácokra :') ♥

      Törlés