2013. július 15., hétfő

Holnap Eleanor születésnapja :D 1 hét a Best Song Ever megjelenéséig :)

Sziasztok, ma 2 főtémánk lesz :)


Holnap Eleanor születésnapja :DD


Gondolom ti is tudjátok, hogy holnap lesz Eleanor születésnapja :) Perrie-hez hasonlóan, Ely egész életét részletezni fogom nektek, de hamarosan az 1D-s barátnőknek külön menü pont lesz :DD

Akik benne vannak a csoportban arra szeretném azokat kérni, hogy csináljanak, egy Happy Birthday Eleanor-os lapot, amivel fotózzák le magukat, és én összeszerkesztem, és kirakom azt, ill twitteren El-nek is elküldöm 
:DDDDD

Holnap sok kép, tény, hír, és minden ami Eleanor Jane Calder :DDD

Ki várja? :D

1 hét a Best Song Ever megjelenéséig :D

Gondolom mindenki várja,  hogy megjelenjen a BSE :D

A fiúk minden nap az egész héten megörvendeztetnek minket valami szuper képpel, vagy videóval :D Részletese:

Július 17.-22. :)

Feltöltök sok képet a BSE klipjéből, ill. a videó előzetest, amit hivatalosan holnap 19:00-kor töltenek fel :D

Július 19. :)

Pénteken leadják a rádiók a BSE-t, és a fiúk szeretnék ha felvennék a reakcióinkat, amiket feltöltenek Vine-ra, vagy Instagram-ra :D És ne feledjétek el Tweetelni: #BestSongEverOnTheRadio 

Július 23. :)

Megjelenik a BSE klip, és a kislemez :DD A videó a hivatalos Youtube csatornájukra 19:10-kor kerül fel magyar idő szerint, és a fiúk, ill, ( gondolom) minden Directioner szeretné megdönteni JB 24 órás rekordját :D Szóval hajráá :DD

Ennyi lenne a jövőhétre jutó bőséges program, remélem mindenki várja :DD Én nagyon :D

Harry új twitter profilképe :D


Kinek jön be? :)
NEKEM :DDDD

Köszönöm :DD


  • 950 megtekintő :D
  • pipázások :D
  • 15 tag az Fb csoportban :D
Ti vagytok a legjobban <333
Ennyi lenne a mai rész, remélem tetszett nektek :D
Ne feledjétek, holnap Eleanor nap lesz :D

Puszi, jóéjt :)
By: Grétaa:D

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése