Sziasztok, ma 2 főtémánk lesz :)
Holnap Eleanor születésnapja :DD
Gondolom ti is tudjátok, hogy holnap lesz Eleanor születésnapja :) Perrie-hez hasonlóan, Ely egész életét részletezni fogom nektek, de hamarosan az 1D-s barátnőknek külön menü pont lesz :DD
Akik benne vannak a csoportban arra szeretném azokat kérni, hogy csináljanak, egy Happy Birthday Eleanor-os lapot, amivel fotózzák le magukat, és én összeszerkesztem, és kirakom azt, ill twitteren El-nek is elküldöm
:DDDDD
:DDDDD
Holnap sok kép, tény, hír, és minden ami Eleanor Jane Calder :DDD
Ki várja? :D
1 hét a Best Song Ever megjelenéséig :D
Gondolom mindenki várja, hogy megjelenjen a BSE :D
A fiúk minden nap az egész héten megörvendeztetnek minket valami szuper képpel, vagy videóval :D Részletese:
Július 17.-22. :)
Feltöltök sok képet a BSE klipjéből, ill. a videó előzetest, amit hivatalosan holnap 19:00-kor töltenek fel :D
Július 19. :)
Pénteken leadják a rádiók a BSE-t, és a fiúk szeretnék ha felvennék a reakcióinkat, amiket feltöltenek Vine-ra, vagy Instagram-ra :D És ne feledjétek el Tweetelni: #BestSongEverOnTheRadio
Július 23. :)
Megjelenik a BSE klip, és a kislemez :DD A videó a hivatalos Youtube csatornájukra 19:10-kor kerül fel magyar idő szerint, és a fiúk, ill, ( gondolom) minden Directioner szeretné megdönteni JB 24 órás rekordját :D Szóval hajráá :DD
Ennyi lenne a jövőhétre jutó bőséges program, remélem mindenki várja :DD Én nagyon :D
Harry új twitter profilképe :D

Kinek jön be? :)
NEKEM :DDDD
Köszönöm :DD
- 950 megtekintő :D
- pipázások :D
- 15 tag az Fb csoportban :D
Ti vagytok a legjobban <333
Ennyi lenne a mai rész, remélem tetszett nektek :D
Ne feledjétek, holnap Eleanor nap lesz :D
Puszi, jóéjt :)
By: Grétaa:D
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése