Sziasztok! (: Sajnos ma nem sok újdonsággal készültem nektek de a rész akkor sem marad el! A két fő témánk a Best Song Ever lesz és egy alaptalan pánik.
Best Song Ever: 1 day to go!
Holnap megjelenik a Best Song Ever klipje! ITT az újabb trailer
Itt van néhány kép is:
A klipbeli szerepek alattuk pedig a fiúk
részlet a klipből... Szerintem nem lesz nehéz betanulni a táncot (:
Alaptalan pánik
A történet ott kezdődött, hogy én nézegetem a facebook-omat, keresgetek képeket, friss híreket erre mit látok, na mit? A hotel, ahol a srácok ma vannak kigyulladt (jó, csak füstöl)
Füstöl a szálloda a tűzoltók már ott vannak...
Itt már látszik, hogy a garázs felől jön a füst.
A tűzoltók eloltották a tüzet, senkinek nem lett semmi baja.
És miért is volt a pánik alaptalan? Mert mindenki elkezdte írni, hogy "OMG, most mi lesz a fiúkkal???" meg "WTF, most mivan?" ez volt az egyik része. A többi pedig: "Maradjatok már, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni" Na igen. Elindult a vita. És a végén kiderült, hogy a tűz egy rosszul elnyomott cigicsikk miatt lett, a tüzet idejében eloltották, senki sem sérült. Nos, ezután jöttek az "én megmondtam, hogy nem lesz semmi bajuk" és a "mit pattogtok itt?" na meg a "melyik idióta volt ez, megölöm ha valami baja esett a férjeimnek!" kommentek/posztok. No comment...
Köszönjük <3
- 1446 oldalmegjelenítés
- 25 tag a csoportban
- pipálások
- 10 feliratkozó
Sajnálom, hogy megint késtem és rövid részt hoztam, de most az új klip híre miatt ide sem nagyon jutnak el a friss hírek. De 2 nap múlva igyekszem jobbat írni. És ne feledjétek, holnap BSE klip! ;)
Puszi, jóéjt & love y'all
by: Tina








Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése