Louis hamis halálhírét terjesztették :/
Igen, megdöbbentő, én is megdöbbentem amikor ezt olvastam....Hamis halálhír? Egyáltalán ki talál ki ilyeneket, hogy Louis meghalt? :OO
"Körülbelül 11:00 ( délelőtt) a mi szeretett énekesünk Louis Tomlinson elhunyt. Louis 1991. december 24-én született Doncasterben. Hiányozni fog, de sosem felejtem/felejtjük el. Kérjük mutassátok meg együttérzéseteket és fejezettek ki részvétet, aki kedveli ezt az oldalt."
De természetes ez csak PLETYKA, mert a mi Louis-unk él, és virul ;-)
Szabadnapok :)
A fiúknak az elmúlt napokban szabadnapjaik voltak, ezért nincsen sok hír róluk, viszont most azt fogom veletek ismertetni, hogy ki, hol tölti napjait :)
Niall mint azt gondolom tudjátok, 2013. Július 16-án Eleanor születésnapjával egy napon :) nagybácsi lett mert megszületett bátyjának Greg-nek a kisfia :)
Ezért Niall Írországban, azon belül Mullingerben tartózkodik :)
Niall néhány szerencsés rajongóval Mullingerben:)
Ill. Niall egy rajongóval a kórházban.:)
Niall mint azt gondolom tudjátok, 2013. Július 16-án Eleanor születésnapjával egy napon :) nagybácsi lett mert megszületett bátyjának Greg-nek a kisfia :)
Ezért Niall Írországban, azon belül Mullingerben tartózkodik :)
Niall néhány szerencsés rajongóval Mullingerben:)
Ill. Niall egy rajongóval a kórházban.:)
Harry és Liam néhány napja Chicagoban :) ( ugyanis ott koncerteztek):
Illetve most mind a ketten Londonban tartózkodtak, mert besegítenek a Trekstock rákmegelőző szervezet programjában, amiről néhány bejegyzéssel ezelőtt írtam ;-)
Liam Londonban vásárlás közben :)
Még Harryt 2013. Július 15-én látták Torontóban a National Golf Club Of Canada-ban :))
Louis Londonban van/volt Eleanorral :)
Zayn is valószínűleg Angliában lehet :)
Itt egy kép Zaynről, és Waliyha-ról :) A kép néhány napos ;-)
A srácoknak holnapután ismét lesz koncertjük, Amerikában, Missouri, Kansas City, Sprint Centerben :))
BSE már csak 4 nap :D

"bébi a házi feladatomként fogok veled bánni,az asztalhoz váglak és egész este megcsinállak" xD

Illetve egy kis TW parodizálás.....
Ezek lennének mára a főtémáink :)
Itt van még 1 kép, amin Zayn Louis és Harry látható :)
Illetve itt egy Zaynes játék :DD Nagyon jóóó játék, én kipróbáltam :DD xD
Köszönjük <3
- Pipázások
- 10 feliratkozó :)
- Kommentek :)
- 1197 látogató
- Fb csoportban 24-en vagyunk :))
Pipázzatok, komizzatok és iratkozzatok fel! ;DD
Jóéjt, puszi
By: Grétaa










Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése