2013. július 18., csütörtök

Szabadnapok, BSE , és egy halálhír? :OO

Sziasztok! :) A mai részben 3 főtémánk lesz, és néhány apróbb hír :)

Louis hamis halálhírét terjesztették :/

Igen, megdöbbentő, én is megdöbbentem amikor ezt olvastam....Hamis halálhír? Egyáltalán ki talál ki ilyeneket, hogy Louis meghalt? :OO

"Körülbelül 11:00 ( délelőtt) a mi szeretett énekesünk Louis Tomlinson elhunyt. Louis 1991. december 24-én született Doncasterben. Hiányozni fog, de sosem felejtem/felejtjük el. Kérjük mutassátok meg együttérzéseteket  és fejezettek ki részvétet, aki kedveli ezt az oldalt."

De természetes ez csak PLETYKA, mert a mi Louis-unk él, és virul ;-)




Szabadnapok :)


A fiúknak az elmúlt napokban szabadnapjaik  voltak, ezért nincsen sok hír róluk, viszont most azt fogom veletek ismertetni, hogy ki, hol tölti napjait :)

Niall mint azt gondolom tudjátok, 2013. Július 16-án Eleanor születésnapjával egy napon :) nagybácsi lett mert megszületett bátyjának Greg-nek a kisfia :)
 Ezért Niall Írországban, azon belül Mullingerben tartózkodik :)
Niall néhány szerencsés rajongóval Mullingerben:)





Ill. Niall egy rajongóval a kórházban.:)




Harry és Liam néhány napja Chicagoban :) ( ugyanis ott koncerteztek):


Illetve most mind a ketten Londonban tartózkodtak, mert besegítenek a Trekstock rákmegelőző szervezet programjában, amiről néhány bejegyzéssel ezelőtt írtam ;-)

Liam Londonban vásárlás közben  :)

    





Még Harryt 2013. Július 15-én látták Torontóban a National Golf Club Of Canada-ban :))

Secret golfer: Harry Styles enjoyed a low key game of golf in Toronto on Thursday, during a day off from One Direction's Take Me home tour  Tee-time! Harry looked like he was taking it seriously, dressed from head-to-toe in golfing gear as he started playing Thrill ride: Harry was spotted driving between holes in a golfing buggy, spending a relaxing day away from the others :))


Louis Londonban van/volt Eleanorral :)

Zayn  is valószínűleg Angliában lehet :)
Itt egy kép Zaynről, és Waliyha-ról :) A kép néhány napos ;-)


A srácoknak holnapután ismét lesz koncertjük, Amerikában, Missouri, Kansas City, Sprint Centerben :))

BSE már csak 4 nap :D


Ne feledjétek már csak 4 nap, és BSE :))( Katt)

  Közvetlen hivatkozás a képhez

Közvetlen hivatkozás a képhez "bébi a házi feladatomként fogok veled bánni,az asztalhoz váglak és egész este megcsinállak" xD

Közvetlen hivatkozás a képhez  Közvetlen hivatkozás a képhez

Illetve egy kis TW parodizálás.....



Ezek lennének mára a főtémáink :)

Itt van még 1 kép, amin Zayn Louis és Harry látható :)

 

Illetve itt egy Zaynes játék :DD Nagyon jóóó játék, én kipróbáltam :DD xD

Köszönjük <3

  • Pipázások
  • 10 feliratkozó :)
  • Kommentek :)
  • 1197 látogató
  • Fb csoportban 24-en vagyunk :))

Ennyi lenne a mai rész, remélem elnyerte a tetszéseteket :)
Pipázzatok, komizzatok és iratkozzatok fel! ;DD
Jóéjt, puszi
By: Grétaa

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése