Sziasztok! A mai napon néhány hírt hoztam nektek nem éppen a legvidámabb témában.
Elhunyt egy Directioner
Tegnap este egy Directioner öngyilkos lett. Annyit lehet róla tudni, hogy Larry Shipper volt és kész, kifújt. Hiába kutakodtam a neten csak ennyit találtam, hogy tegnap este öngyilkos lett egy Larry Shipper.
Liam ismét elsírta magát a tegnapi koncerten
Múltkor abba hagyta az éneklést és csak ennyit mondott: "Sorry... I just... I miss her" (Sajnálom... csak... hiányzik.) Itt valószínűleg Danielle-re gondolt. A tegnapi koncerten pedig megint elsírta magát és a fiúk mind rá néztek, mire csak ennyit mondott: "I'm ok" (Jól vagyok). Nem tudom, hogy tegnap miért sírt, de szerintem ismét Dani állt a háttérben. Amúgy Danielle azt mondta, hogy ő már túllépett Liam-en és boldog más fiúkkal is. Hát ők tudják...
Niall beteg lett
Niall már a tegnapi koncerten sem érezte jól magát, rosszul volt, fájt a feje is és aludni sem tudott. Ajj, gyere baba, majd a magyar rajongók meggyógyítanak *o* <3
Harry odaadta a sapkáját egy rajongónak
Harry tegnap a koncert előtt összefutott egy daganatos gyerekkel aki a koncertre jött és nekiadta a sapkáját. Na, nátorok, erre mondjátok, hogy nincs szívük :')
Újabb rekordkísérlet
Miley Cyrus lekerült a 24 órás rekordmegtekintésről, mert a fiúk átvették a vezetést a BSE-vel, ezért Miley meg akarja dönteni a 30 napos rekordot. Szóval a We Can't Stop c. dalára kéne péntekig 100.000.000 megtekintés. De a Directionerek is szeretnék ezt a rekordot IS bezsebelni. Ha szeretnél te is segíteni a nyerésben akkor nincs más dolgod csak:
- Megnézni a klippet
- Az egész oldalt frissíteni és nem az újrajátszás gombbal elinditani ismét
- Ha listába rakod akkor nem veszi megtekintésnek, szóval Ne tedd listába
- Megosztani az ismerőseiddel ahol csak tudod
Egy újabb vélemény a BSE-ről
Tegnap nézegettem a fb-met és egy csoportban láttam egy BSE klip elemzést:
A "Best Song Ever" klippben Louis megfogja a Hollywood-os képet és ledobja a földre,és mint tudjuk ennek a táblának nagy jelentősége van a média szempontjából és ez azt jelenti hogy a srácokat ez nem érdekli. Ezek után a srácok felrakják a saját poszterüket a falra,ugyanarra a helyre, ami megmutatja hogy őket nem érdekli Hollywood. A klippben elutasítják a marketing fogásokat...nem viselik azt a ruhát amit mondanak,nem engedik azt a koreográfiát amit mások mondanak,és a legfontosabb hogy nem úgy viselkednek amit mások akarnak. Aztán Zayn ráírja a poszterükre hogy "Ezek mi vagyunk" majd hátralépnek mindannyian egy-egy lépést és csak mosolyognak. Büszkék arra akik...és nem kell úgy tenniük mint amit mások mondanak. Az ő saját módjukon képesek uralni a világot anélkül hogy szerepet játszanának...ÉS EZ CSODÁLATOS HA ENGEM KÉRDEZTEK !
Ez talán sosem jutott volna eszembe vagy sosem szúrom ki, ha nem látom meg ezt a kiírást. És milyen igaza van az illetőnek ha belegondolok... Büszke vagyok rátok srácok! :') <3
Köszönjük:
- 26 csoporttag
- 1745 oldalmegjelenítés
- 11 feliratkozó
- pipálások, kommentek

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése