2013. július 17., szerda

Vas Happening Harry?

Sziasztok! A mai résznek 3 fő témája lesz. Először is Harry és az ő rosszullétei, aztán a Best Song Ever friss hírei és lesz szó arról is, hogy Niall nagybácsi lett! Plusz még lesznek apróbb hírek is.

Vas Happning Harry?

Először egy koncert alatt lett rosszul akkor amikor a Rock Me-t énekelték. Akkor elvonult a színfalak mögé egy kis időre és amint jobban lett vissza is ment, de pár számmal később újra rosszul lett. Amíg nem volt a színpadon, addig Niall és Louis vette át a helyét, ők énekelték a részét. (Videó. KATT). Másnap a net televolt vele, hogy vajon mi történhetett a mi göndör hercegünkkel, mindenki aggódott érte és az egészségéért. Azóta az ügy csillapodott és én sem írtam volna meg ezt a részét a bejegyzésnek, ha tegnap nem látom meg egy 1D-s csoportban ezt:


Sajnos én sem tudok sokat, fogalmam sincsen, hogy mikori lehet ez a gif, vagy mi történhetett, de a képen tisztán látszik, hogy Harry feje beleér a tűzbe és Zayn odarohan segíteni neki. Hogy miért csinálta ezt vagy hogy történt azt nem tudom, de amint megtudok valamit, azt leírom nektek.

Best Song Ever újdonságok

Először is, ma pontban 19 órakor ott virított az újabb trailer a fiúk twitter falán. Mai napon Liam-ről, azaz Leeroy-ról kaphattunk kis videó részletet. Leeroy egy koreográfus lesz a klipben. Amúgy a klip azt fogja bemutatni, hogy a fiúk mik lesznek a One Direction után. Persze ez nem igaz, ha a One Directionnek vége lesz (de inkább ne is gondoljunk bele) akkor nem hinném, hogy a fiúk ilyen szakmákra szeretnének menni.


Valljátok be, hogy már ti is alig várjátok! Mellékesen aki nem szeretne várni a dallal annak van egy jó hírem. Egy emberke kiszivárogtatta a dalt és feltette youtube-ra. Amúgy már 3 egész hete fent van, de az embereknek csak most tűnt fel. Szóval ha te nem akarsz péntekig várni, akkor IDE kattintva meghallgathatod a dalt. (A klip csak hétfőn érkezik, ahogy az ígérve volt). Én speciel nem hallgattam meg a dalt, mert majd hétfőn a klippel együtt akarom nézni.

Niall nagybácsi lett!

Niall tesójának, Gregnek és párjának, Denise-nek tegnap megszületett a fiuk, akinek még nem tudjuk a nevét, de Niall unokatesója megerősítette, hogy nem Zeus lett a neve. Pont egy napon született Eleanor-ral.

Zabálnivalóak! (:

Apróbb hírek:

Tegnap találtam egy csoportban egy kis versikét, gondoltam, hogy megosztom veletek:

Directioner vagyok, Directioner leszek 
Míg világ a világ a Nando's-ban eszek 
Büszke vagyok arra hogyha meghallom hogy kanál 
Liam jut eszembe, hogy ez neki fatál 
A répáról sem a zöldség jut eszembe, 
Hanem Louis fura ízlíse, ez az esete 
Nekem Harry se Potter, szebben szól a Styles 
És ha azt mondom Zayn már a fellegekben jársz 
Akkor is röhögnöm kell megint 
Ha egy barátom szóba hozza Kevint 
Mi értjük, hogy Vas Happening Boys, 
Vas happening internet, 
Mert mi vagyunk a legjobb Magyar Directioner-ek.

Ha bárkinek hiányoznék, akkor itt keressetek: 


Liam tegnap $1.829.000-os bort ivott egy buliban, de nem sokat, mert vigyáz az egy szem veséjére. (:

Köszönjük 

  • 1133 megtekintő :)
  • a pipázásokat
  • Fb csoportban már 23-an vagyunk
Ennyi lenne a mai rész, reméljük, hogy tetszett mindenkinek. Ha igen, akkor pipálj, kommentelj és iratkozz fel! Ja, és lépj be a facebookos csoportba
Puszi mindenkinek (és bocsi a késésért)
By: Tina

4 megjegyzés:

  1. Nagyon sok friss infó van benne :)
    Jó rész lett Tina :*

    VálaszTörlés
  2. Nagyon jóó!!! annyira örülök, még sosem olvastam, ill hallottam ilyen oldalról.. Zseniális, és várom, a következő "részt"! :3 Így tovább, nagyon jó(k) vagy(tok)! :DD :))

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Ó, köszönjük szépen (: Sietünk a következővel és igyekszünk a legjobbat nyújtani (:

      Törlés