Sziasztok! :D A mai fő-főtémánk a BSE lesz :D Illetve lesz egy másik kisebb témánk is :)
Íme a BSE :D
Figyelem Directionerek! :D
Az a célunk, hogy 24 órán belül megdöntsük Miley Cyrus We Can't Stop rekordját ( 10,7 millió) Megérdemelnék a fiúk, hogy sikeresen megdöntsük ezt a rekordot :))
FONTOS!
NE a replay-el nézzétek meg sokszor a videót, hanem frissítéssel ;-)
Illetve ha van a telótokon Wifi, vagy tableten mindenhol sokszor nézzétek meg :)
Most pedig jöjjön sok kép, a klipből, illetve néhány érdekesség :))
A kislemez 12 óra alatt 61 országban listavezető lett az iTuneson :)
Az a mozgás *-* <33 xD
Zayn and Veronica: :))
-Tudjátok, mi csak nagy rajongóitok vagyunk fiúk!
- Hatalmas! Niall, Louis, Liam, Harry, Zack...
- Én Zayn vagyok.
- Persze, bármit mondasz nagyfiú
:DDDDDDD
*-----* :DD
Veronica, és a fiúk perverzsége xD :DD
Harry és Veronica :)
Liam és Leeroy xD :D
Haha Marcel :DD
Olyan szerencsés Veronica xDD
Nagyon ügyesek :D
Vajon mi lehetett benne? xD :DD #Marcel
Veronica és Harry xD
Új stílus? xDD
Kinek jönne be? xDD
#Ziam :DD
#Ziall :DD
Leeroy <3
Ziam nevetés :D
Amikor vége a BSE-nek:
Ennyi lenne a BSE-ről :)) a Klippet egyszerűen IMÁDOM :DDD *---*
Gondolom ti is :DD
Most pedig jöjjön a másik témánk :)
Feltörték Niall Twitter fiókját
Igen egy személy feltörte a mi Niall-ünk Twitterét, és érdekes szövegeket tweetelt, amit a rajongók hamar észrevettek, és hamar világtrend lett ez: #NiallChangeYourPassword :)
Niall természetes azonnal megváltoztatta a jelszavát, és minden rendbe lett :)
Illetve egy kép Louis új hajáról:
Hááát nemtudom :// kinek jön be?
Köszönjük :)) <3
- 1490 megtekintő :)
- 10 feliratkozó :)
- pipázások :)
- 25 Fb csoporttag :)
Ennyi lenne amai rész, remélem elnyerte tetszéseteket :)
Komizzatok, pipázzatok, csatlakozzatok az Fb-s csoportba , és iratkozzatok fel :))
Puszi, jóéjt <3
By: Grétaa
Újra itt:DD sajnálom hogy nem kommenteltem, de a telóm meghülyült, és kb 9-10 betűt engedett írni ._. IMÁDOM A KLIPPET, annyira büszke vagyok rájuk:') 500x nézem meg és közbe nevetve sírok x'D... tök jók a giffek *-*
VálaszTörlésand we danced all night to the BEST SONG EVER <3
holnap is legyen friss Xx.
Nem gond, örülünk, hogy újra itt vagy :)
TörlésÉn is nagyon imádom, folyton azt nézem :))
Lesznek, a mai híreket Tina hozza ;-)