2013. július 22., hétfő

Best Song Ever!! :DD

Sziasztok! :D A mai fő-főtémánk a BSE lesz :D Illetve lesz egy másik kisebb témánk is :)

Íme a BSE :D




Figyelem Directionerek! :D
Az a célunk, hogy 24 órán belül megdöntsük Miley Cyrus We Can't Stop rekordját ( 10,7 millió) Megérdemelnék a fiúk, hogy sikeresen megdöntsük ezt a rekordot :))

FONTOS!

NE a replay-el nézzétek meg sokszor a videót, hanem frissítéssel ;-)
Illetve ha van a telótokon Wifi, vagy tableten mindenhol sokszor nézzétek meg :)

Most pedig jöjjön sok kép, a klipből, illetve néhány érdekesség :))
A kislemez 12 óra alatt 61 országban listavezető lett az iTuneson :)

Így még sosem láttad a One Direction tagjait

Az a mozgás *-* <33 xD


Zayn and Veronica:  :))




-Tudjátok, mi csak nagy rajongóitok vagyunk fiúk!
- Hatalmas! Niall, Louis, Liam, Harry, Zack...
- Én Zayn vagyok.
- Persze, bármit mondasz nagyfiú
:DDDDDDD






*-----* :DD


Veronica, és a fiúk perverzsége xD :DD


Harry és Veronica :)


Liam és Leeroy xD :D





Haha Marcel :DD




Olyan szerencsés Veronica xDD




Nagyon ügyesek :D


Vajon mi lehetett benne? xD :DD #Marcel

Veronica és Harry xD


Új stílus? xDD
Kinek jönne be? xDD



#Ziam :DD


#Ziall :DD



Leeroy <3












Ziam nevetés :D



Amikor vége a BSE-nek:





Ennyi  lenne a BSE-ről :)) a Klippet egyszerűen IMÁDOM :DDD *---* 
Gondolom ti is :DD

Most pedig jöjjön a másik témánk :)

Feltörték Niall Twitter fiókját


Igen egy személy feltörte a mi Niall-ünk Twitterét, és érdekes szövegeket tweetelt, amit a rajongók hamar észrevettek, és hamar világtrend lett ez: #NiallChangeYourPassword    :)
Niall természetes azonnal megváltoztatta a jelszavát, és minden rendbe lett :)

Illetve egy kép Louis új hajáról:
Hááát nemtudom :// kinek jön be?

Köszönjük :)) <3


  • 1490 megtekintő :)
  • 10 feliratkozó :)
  • pipázások :)
  • 25 Fb csoporttag :)
Ennyi lenne amai rész, remélem elnyerte tetszéseteket :)
Komizzatok, pipázzatok, csatlakozzatok az Fb-s csoportba , és iratkozzatok fel :))
Puszi, jóéjt <3
By: Grétaa

2 megjegyzés:

  1. Újra itt:DD sajnálom hogy nem kommenteltem, de a telóm meghülyült, és kb 9-10 betűt engedett írni ._. IMÁDOM A KLIPPET, annyira büszke vagyok rájuk:') 500x nézem meg és közbe nevetve sírok x'D... tök jók a giffek *-*
    and we danced all night to the BEST SONG EVER <3
    holnap is legyen friss Xx.

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Nem gond, örülünk, hogy újra itt vagy :)
      Én is nagyon imádom, folyton azt nézem :))
      Lesznek, a mai híreket Tina hozza ;-)

      Törlés