2013. július 20., szombat

BSE 2 days to go :D

Sziasztok ! :) A mai részben 2 fő témánk lesz :) Egyik a BSE :)) Másik pedig egy majdnem baleset....

Zayn megmentette Harryt!!


A mi Göndör énekesünk Harry a Chicagoi koncerten kicsit figyelmetlen volt, aminek MAJDNEM ( de szerencsére nem) lettek következményei....Ugyanis a koncerten pirotechnikai anyagokat használnak fel a látvány kedvéért, ami viszont enyhén veszélyes....Harry fejére tett egy törülközőt és egyenesen a pirotechnikai lángok felé kezdett sétálni....DE Zayn, a mi hősünk <3 ezt időben észrevette, és sikeresen elhúzta Harryt a lángoktól :)   
Link :)

Zayn Malik megmentette Harry életét — videó


Arra kérünk Harry máskor jobban vigyázz magadra! ;-)


BSE Már csak 2 nap! :D


A mostani előzetesben megismerhetjük Zayn-t, vagyis   Veronica-t, a sexy asszisztenst, ahogy a videóban ismertetik xDD Link

Emellett hozok sok-sok képet a BSE-ről, ill. mozgóképeket :DD


Éééés egy kis tánc :)

Közvetlen hivatkozás a képhez  Veronicaa <33 Közvetlen hivatkozás a képhez
                                                                                           Veronica parfüm xD

Közvetlen hivatkozás a képhez
Kinek ki a kedvence ?:DDD 

Közvetlen hivatkozás a képhez Közvetlen hivatkozás a képhez

Közvetlen hivatkozás a képhez xDD


DANCE!!!! BSE

 
Zayn anyukája                      Zayn :D

Csak szerintem hasonlítanak? :DD

Néhány apró hír:
A One Direction az 1.!:DD


Közvetlen hivatkozás a képhez

Ill. ezt több helyen láttam Fb-n... :)

Egy """""fan""""" megkérdezte Josh-t, hogy
milyen együtt dolgozni egy meleg bandával, mire
Josh azt mondta: "Bocsi de összekeversz
valakivel. Én nem a The Wanted-nél dolgozok"

Ééés  ezt is Fb-n láttam :)

Tegnap az M&G egy lány megkérdezte Niall-t hogy megcsókolhatja-e, és amikor megpróbálta akkor Niall elpirult, elfordította a fejét és azt mondta a lánynak: Te aztán gyors vagy.
Utána a lány is elfordította a fejét és amikor Niall megpuszilta az arcát idegesen nevetett.

Köszönjük! <3

  • 25 Fb csoport tag :D
  • 1375 oldi megjelenítés :D
  • 10 feliratkozó :)
  • pipák :)
Nagyon, nagyon köszönünk   mindent szuperek vagytok!<33
Ha tetszett a rész, komizzatok, pipáljatok és iratkozzatok fel!:DD

Puszi, jóéjt :)
By: Grétaa :D




Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése