Sziasztok! A mai nap ismét a Best Song Ever lesz a téma. Remélem tetszeni fog! (:
A Best Song Ever ma hivatalosan is megjelent! (KATT)
Habár már 2 napja kiszivárgott a dal és aki szerette volna meghallgathatta, mégis a legtöbb rajongó megvárta a hivatalos megjelenést, mert a videómegosztók tele voltak kamu BSE dalokkal. Meghallgatta az ember és azt hitte, hogy az az új szám, közben meg csak egy szétvágott kamuszám volt. De ma mindenki (mármint minden rajongó) örömére megjelent a dal is, amit 19:00 órakor tekinthettünk meg a One Direction hivatalos VEVO oldalán. Persze az izgalmasabb része, a klip csak hétfőn jelenik meg, viszont ma újabb ízelítőt kaptunk a klipből. Ma Louis-t, azaz Johnny-t ismerhettük meg. (KATT)
Amikor megérkezett ma a dal a fiúk különböző rádiókban beszéltek pár szót a dalról. Először a BBC Radio 1 adásában lett leadva, ahol Harry szólt pár szót telefonon keresztül.
A Best Song Ever ma hivatalosan is megjelent! (KATT)
Habár már 2 napja kiszivárgott a dal és aki szerette volna meghallgathatta, mégis a legtöbb rajongó megvárta a hivatalos megjelenést, mert a videómegosztók tele voltak kamu BSE dalokkal. Meghallgatta az ember és azt hitte, hogy az az új szám, közben meg csak egy szétvágott kamuszám volt. De ma mindenki (mármint minden rajongó) örömére megjelent a dal is, amit 19:00 órakor tekinthettünk meg a One Direction hivatalos VEVO oldalán. Persze az izgalmasabb része, a klip csak hétfőn jelenik meg, viszont ma újabb ízelítőt kaptunk a klipből. Ma Louis-t, azaz Johnny-t ismerhettük meg. (KATT)
Amikor megérkezett ma a dal a fiúk különböző rádiókban beszéltek pár szót a dalról. Először a BBC Radio 1 adásában lett leadva, ahol Harry szólt pár szót telefonon keresztül.
„A Best Song Ever messze a kedvencem azok közül, amiket eddig csináltunk. Egy kicsit különbözik az eddigiektől, ez egy kicsit... kicsit erősebb. Nem úgy értem, mint a Slipknot vagy valami. Úgy értem... a dob erősebb, a gitár erősebb. Szóval, nekem tetszik."
Szerintem már eleget beszéltünk nektek a BSE-ről, de még úgyis visszatérünk rá. Most pedig néhány mozgóképpel készültem nektek. (Azért ebben is vannak BSE jelenetek vagy forgatás)
Harry és Zayn jól rázzák :D
Harvey azzal a pimasz mosollyal :3
... :D
Hazza nagyon örül valaminek :D
Igen, Liam-nek tetszik a blúzom :P
Zayn pedig átalakítás alatt...
...És kész is a remekmű! (még műkörme is van)
Forgatás, jelenetek, makeup (:
Tudom, hogy ma nem sok új hírrel tudtunk szolgálni, de most minden csak az új dalról&klipről szól, így mi is csak ezt tudjuk nektek kirakni (:
Köszönjük <3
- 1334 oldalmegjelenítés
- 25 Fb. csoporttag
- Pipázások











Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése