Sziasztok, mint ígértem most egy extra hosszú résszel jövök, hogy legyen mit olvasnotok :P ( remélem nem untatlak titeket a bejegyzésemmel xD)
Don"t Let Me Go
Amikor kijött ez a dal, amit CSAK Harry énekel, mindenki azt gondolta, vége a bandának, Harry szólókarrierbe kezdd, a többiekkel meg majdcsak lesz valami.....
DE NEM!!
Harry ezt a dalt, fiatalabb korában írta, és eszében sincs szóló karrierbe kezdeni! :)
( ahogy olvastam a szerződés is köti a bandához)
Randizz Liam-mel és Harry-vel :D
Igen, lehet "randizni" Harry-vel és Liam-mel, mindössze annyi a teendőd, hogy jótékonykodj :)
Ezt a programot a Trekstock rákmegelőző szervezet hozta létre :)
Emellett egyéb ajándékokat is kisorsolnak a jótékonykodó emberek számára, de a főnyeremény egy közös hétvége Liam Payne-el, és Harry Styles-al :DD
Részletek ITT
This Is Us
Már az Egyesült Királyságban kaphatóak a jegyek a This Is Us-ra, vagyis hamarosan hazánkban is kapható lesz :)
Happy Birthday Perrie Louise Edwards! :D
Tudom, Perrie-nek Július 10-én volt a születésnapja, de én akkor nyaraltam, ezért nem tudtam ezt megünnepelni veletek itt :DD
Ezért most leírom Perrie egész életét, sok-sok érdekességet róla:))
Perrie Louise Edwards 1993. július 10-én látta meg a napvilágot az Egyesült Királyság-beli South Shieldsben Deborah Duffie és Alexander Edwards lányaként. Nevét Journey nevezetű banda Steve PErry után kapta, tehetségét és a zene iránti szeretetét azonban édesapjától örökölte, aki énekesként tevékenykedett. Szülei azonban még kiskorában elváltak, így bátyjával, Jonnie-val édesanyjukkal nőttek fel.
Perrie 1. igazi lehetősége a zene terén 2011-ben volt, amikor édesanyja noszogatására jelentkezett a brit X-Factorba, melynek válogatóján sikeresen vette az akadályokat Alanis Morisserre You Oughta Know című dalával és innen egyenes út vezetett a táborba, ahol viszont már nem ment minden zökkenőmentesen és szólóelőadóként nem jutott tovább. Azonban a mentorok teljes mértékben elismerték tehetségét, így lehetőséget kapott másik 3 lánnyal együtt, köztük Jesy Nelsonnal, hogy egy 4 tagú lánybandában, a Faux Paus-ban bizonyíthassák, van helyük a versenyzők között. De a 4 önjelölt énekesnőnek sajnos csapatban sem sikerült meggyőzniük a mentorokat, akik viszont úgy gtondolták, hogy a Faux Paus 2 tagját, Pezz-t és Jesy-t valamint az Orion nevezetű bandából Jade Thirlwall és Leigh-Anne Pinnock hangja tökéletesen hangaza együtt. Így alakult meg a Rhytmix, akik az N-Dubz énekesnője, Tulisa Contostavlos szárnyai alatt bontakoztattál ki ének tudásukat a verseny alatt :) De csapatnevükkel adódott egy probléma, mivel egy jótékonysági csapat 1999 óta fut ezen a néven, ezért 2011 októere óta Little Mix néven folytatták pályafutásukat :)
A 4 lány végül sikeresen végigmenetelt az X-Factor döntőin, és megnyerték a Brit X-Factor 8. szériáját :) Amivel történelmet írtak, mert eddig egy csapatnak sem sikerült a dobogó legtetején végezniük :)
A győzelmük után megjelent első kislemezük, Damien Rive Cannonball című dalának feldolgozása, ami azonnal az 1. helyen nyitott:)
5 Hónappal a tehetség kutató megnyerésével megjelent 1. saját daluk a Wings, ami hatalmas sikert aratott :)
Ezt követte a DNA, ami az albumuk címe is lett :)
Majd még 2 az albumukon szereplő dalukhoz készítettek videó klippet, a Change Your Life, ill. How Ya Doin'?- hoz amiben Missy Elliot is közreműködött:)
Sajnos második albumuk csak 2014-ben kerül a boltok polcaira, de már most szorgosan tevékenykednek a stúdióban, és új dalokat vesznek fel :)) ( ki várja már? :DDD)
De a Mixerek nem szomorkodhatnak, hiszen a csajok folyamatosan koncerteznek, jótékonykodnak, és lehet, hogy saját tévéműsort is kapnak:D
Perrie magánéletére sem panaszkodhat, hiszen a One Direction egyik tagjával Zayn Malikkal alkot egy párt több mint egy éve :)) I Love Zerrie :DDD
Perrie Louise Edwards 1993. július 10-én látta meg a napvilágot az Egyesült Királyság-beli South Shieldsben Deborah Duffie és Alexander Edwards lányaként. Nevét Journey nevezetű banda Steve PErry után kapta, tehetségét és a zene iránti szeretetét azonban édesapjától örökölte, aki énekesként tevékenykedett. Szülei azonban még kiskorában elváltak, így bátyjával, Jonnie-val édesanyjukkal nőttek fel.
Perrie 1. igazi lehetősége a zene terén 2011-ben volt, amikor édesanyja noszogatására jelentkezett a brit X-Factorba, melynek válogatóján sikeresen vette az akadályokat Alanis Morisserre You Oughta Know című dalával és innen egyenes út vezetett a táborba, ahol viszont már nem ment minden zökkenőmentesen és szólóelőadóként nem jutott tovább. Azonban a mentorok teljes mértékben elismerték tehetségét, így lehetőséget kapott másik 3 lánnyal együtt, köztük Jesy Nelsonnal, hogy egy 4 tagú lánybandában, a Faux Paus-ban bizonyíthassák, van helyük a versenyzők között. De a 4 önjelölt énekesnőnek sajnos csapatban sem sikerült meggyőzniük a mentorokat, akik viszont úgy gtondolták, hogy a Faux Paus 2 tagját, Pezz-t és Jesy-t valamint az Orion nevezetű bandából Jade Thirlwall és Leigh-Anne Pinnock hangja tökéletesen hangaza együtt. Így alakult meg a Rhytmix, akik az N-Dubz énekesnője, Tulisa Contostavlos szárnyai alatt bontakoztattál ki ének tudásukat a verseny alatt :) De csapatnevükkel adódott egy probléma, mivel egy jótékonysági csapat 1999 óta fut ezen a néven, ezért 2011 októere óta Little Mix néven folytatták pályafutásukat :)
A 4 lány végül sikeresen végigmenetelt az X-Factor döntőin, és megnyerték a Brit X-Factor 8. szériáját :) Amivel történelmet írtak, mert eddig egy csapatnak sem sikerült a dobogó legtetején végezniük :)
A győzelmük után megjelent első kislemezük, Damien Rive Cannonball című dalának feldolgozása, ami azonnal az 1. helyen nyitott:)
5 Hónappal a tehetség kutató megnyerésével megjelent 1. saját daluk a Wings, ami hatalmas sikert aratott :)
Ezt követte a DNA, ami az albumuk címe is lett :)
Majd még 2 az albumukon szereplő dalukhoz készítettek videó klippet, a Change Your Life, ill. How Ya Doin'?- hoz amiben Missy Elliot is közreműködött:)
Sajnos második albumuk csak 2014-ben kerül a boltok polcaira, de már most szorgosan tevékenykednek a stúdióban, és új dalokat vesznek fel :)) ( ki várja már? :DDD)
De a Mixerek nem szomorkodhatnak, hiszen a csajok folyamatosan koncerteznek, jótékonykodnak, és lehet, hogy saját tévéműsort is kapnak:D
Perrie magánéletére sem panaszkodhat, hiszen a One Direction egyik tagjával Zayn Malikkal alkot egy párt több mint egy éve :)) I Love Zerrie :DDD
Köszönöm <3
- 930 megtekintés :)
- 5 követő :)
- pipázások :)
Komizzatok, pipázzatok, iratkozzatok fel ;-))
Jóéjt,
Puszi :D
By: Grétaa
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése