2013. július 27., szombat

Szerelmes dal, album, stb.

Sziasztok! Meghoztam a mai friss híreket! Ha tetszik akkor lehet pipálni/kommentelni/feliratkozni! (:

Taylor Swift kiszivárgott videója amit Harry-ről írt

A klipet Taylor már régebben írta még Harry-hez, de csak most fedeztem fel. Egy csoportban láttam és eléggé meglepődtem amikor megnéztem. Hát ez a csaj sem százas... (Bocsi Swiftie-k) Videó (KATT)
"I'll miss your kiss and your curly hair"

Tegnap a fiúknak szabadnapuk volt amit Vancouverben (Canadában) töltöttek.
Harry és Niall ismét golfoztak, majd elmentek a többi fiúval hajókázni.
Josh-t és Niall-t látták a helyi Nando's-ban
A srácok ma Vancouverben a Rogers Arena-ban adnak koncertet.

ÁLLÍTÓLAG...

...Harry és Louis egyedül voltak tegnap a turné buszon és nyögéseket hallottak és Harry keze az üvegen volt. Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én nem hiszem el. És nem azért, mert ilyen meg olyan shipper vagyok, de az őrült rajongók bármit kitalálhatnak és kezdhetnek el terjeszteni és ez van amikor csak kamu. Ameddig nem látok valamilyen bizonyítékot addig nem hiszem el.

Harry és Gemma tegnap együtt vacsoráztak

Harry és a nővére Gemma tegnap együtt vacsoráztak -írták az oldalak. Viszont sok szemtanú szerint Harry nem Gemmával vacsorázott. Hát erre pont az a véleményem, mint az előzőre. Lehet, hogy a rajongók csak nem ismerték fel Gemmát. Viszont az biztos, hogy Hazza és Gemma együtt több időt töltenek mostanában együtt, hisz már több közös képük is kikerült arról, hogy együtt aludtak és elmentek biciklizni.

Teen Vogue interjú Louis és Niall

A One Direction énekese szerint egy művésznek magányt is okozhat a hírnév, és képtelen lenne végigcsinálni, ha egyedül kellene helytállnia.Louis Tomlinson a szeptemberi Teen Vogue magazinnak nyilatkozott arról, hogy ha nem lennének a fiúk, nem lenne képes elvégezni a munkáját: „Néha nagyon magányos lehet ez a munka, főleg ha egyedül dolgozol. Ha nem lenne a banda, nem lennék képes végigcsinálni”A fiúbandát, akármerre jár, mindenütt rajongók hada várja, de hálásak azért, hogy a rajongók támogatják őket – még akkor is, ha ez nehéz és zavaró a számukra.„Néha zavarnak az üvöltöző rajongók, leginkább a nyugis és csendes helyeket szeretem. Engem minden kis dolog boldoggá tesz az életben. Nem értem, hogyan lehet megszokni, hogy emberek sikítoznak az orrod előtt – és bárki, aki az ellenkezőjét állítja, hazudik” – fűzte hozzá Niall.

És egy kis szünet

Ne essen senki sem pánikba, csak arról van szó, hogy a főadmin elmegy 2 hétre nyaralni, így én fogom hozni a friss híreket, de nem minden nap csak 2-3 naponta.

Sajnálom, hogy ez a rész ilyen rövid lett, de mostanában nem sok újdonság van a fiúkkal. Bármi újat megtudok azt posztolni fogom (:

Köszönjük <3

  • 26 csoporttag
  • pipázások
  • 1857 oldalmegjelenítés
  • 12 feliratkozó
Jó éjt, puszi
Tina <3

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése