Sziasztok :) A mai részben több apró hír lesz :)
Taylor Swift megbocsájtott Harry-nek!:)
Ahogy nemrég Demi Lovato is tette Joe Jonas-szal, a törékeny szívű countryénekesnő is elvarrta magában a mérges szálakat, melyek Harry Styles-hoz kötötték még jóval a szakításuk után is.
Taylor, aki nyíltan beismerte, hogy I Knew You Were Trouble című számát a One Direction széles mosolyú szépfiújának énekelte, a fiúk jóbarátjának, Ed Sheeran énekesnek köszönheti lelki megbékélését.
A vörös hajú híresség jelenleg Taylorral turnézik együtt, és elkerülhetetlen volt, hogy egyszer a januárban véget ért románcuk is felröppenjen, mint téma, és Taylor meglepően éretten kezelte a helyzetet.
- Harry már korábban tovább lépett, és azt szerette volna, ha ezt volt barátnője is megteszi, de egészen mostanáig nem tört meg a jég. Érdekes módon Taylor volt az, aki felhozta Harrys ügyeit, és biztosította Edet arról, hogy már nem táplál haragot az énekes iránt. Kifejezetten azért mondta el Ednek ezt az egészet, mert szerette volna, ha erről Harry is értesül.
- mesélte egy ismerősük a The Sunnak.
Ezt örömmel konstatáltuk, reméljük, hamarosan élőben is alkalmuk nyílik megbeszélni a köztük történteket. Lehet, hogy Taylornak lesz egy új békülős száma is?
:))
Fabulous Magazin fotózás:D




Ahwww<333 Kinek tetszenek a képek?:DD ( Nekeeem:D)
Last First Kiss Live előzetes a BSE kislemezről :)
Haha :) Link De legalább elmentek a koncertre :'DD
VMA
A fiúkat jelölték a Video Music Awards Legjobb nyári zene kategóriájában :) Link
1D Fragrance<3
Képek, Gifek :))
Louis Walsh jól mondta :')

Liam új tetkója :)

Ez igaz<3

Hmmmm, bárcsak egyik nap ilyen kávét kapnák<33

Ööö, okéé Harry xD A műsorkedvéért mindent....xd

Ma Liam-et egy ismeretlen lánnyal látták, kézen fogva :)

Ezen szakadok :'DDDD

Ziam<33


Lux, és Heidi :DD

Zayn és Lux :D

Zayn és új kutyusa Harley :D
Zerrie<33

Liam még LA-ben :D <3

El és Lou tegnap Londonban :)<3

<33

Lou és egy rajongó tegnap :)
A lányon JB-s póló:DD
Köszönjük<3
- 2787 megtekintő :)
- 16 feliratkozó :)
- pipázások, komik :)
- 28 Fb csoport tag :)
Ennyi lenne a mai rész, remélem tetszett :) Pipázzatok, iratkozzatok fel :)
Jóéjt, puszi :)
By: Grétaa<3
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése