Sziasztok! :) Volt egy kisebb kihagyásom a napokban, de most ezzel a résszel igyekszem azokat behozni ;-)
ONE DIRECTION TATTOOS
Niallel kezdem, mert az lesz a legegyszerűbb :D
Neki nincs tetkója, bár akart a fenekére, de azt mondták az nem megfelelő xD
Liam:
Van egy felirat a kezén, ami a kedvenc tetkóm tőle :)
Louis:
Most jöjjenek olyan tetoválásos képei Louis-nak amik kapcsolódnak Harryhez :)
Ééééés ezek a "Harry- Louis páros tetkók"
( gondolom mindenkinek érthető, hogy melyek miért :))
Ennyit a páros tetkókról :)
Ha már a páros tetkókról volt szóó, amiben ugye az egyik személy Harry, most jöjjön ő :)
( az előbb feltüntetett tetkókat most nem rakom bele!)
Végül Zayn:
Röviden ennyit a fiúk Tattoo-iról :)
Most jöjjön néhány kisebb hír: :)
Megrendelhető a Best Song Ever :))
A fiúk most Washington D.C.-ben vannak :))
Köszönöm <33
- 735 megtekintő :)
- 5 feliratkozó
- 9 tag az fb-s oldalon :) https://www.facebook.com/groups/166034496902399/ csatlakozz :))
Hát ennyi lenne a mai rész, ha tetszett komizz, pipázz, iratkozz fel :)
Puszi,
Jó éjt
Bye: Grétaa
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése