2013. június 27., csütörtök

A fiúk tetoválásairól

Sziasztok! :) Volt egy kisebb kihagyásom a napokban, de most ezzel a résszel igyekszem azokat behozni ;-)

ONE DIRECTION TATTOOS



Niallel kezdem, mert az lesz a legegyszerűbb :D 
Neki nincs tetkója, bár akart a fenekére, de azt mondták az nem megfelelő xD

Liam:
Van egy felirat a kezén, ami a kedvenc tetkóm tőle :)
   "Everything i wanted but nothing that i'll ever need"   <3

image    hosszú toll :)


Louis:

  Ez a legújabb tetkója :) Egyik oldalt forever, másik oldalt elszakadt kötél

  szarvas...


  Madáááár :))



Most jöjjenek olyan tetoválásos képei Louis-nak amik kapcsolódnak Harryhez :)

image  Harry ezen  tetkóját Lou készítette :)

Oops! Hi ezek voltak az első szavak Lou és Harry között :))

image

Ééééés ezek a "Harry- Louis páros tetkók"
( gondolom mindenkinek érthető, hogy melyek miért :))

image  itt. itt van még egy :) zár és kulcs :DD

image  ( minden a képen)

Ennyit a páros tetkókról :)

Ha már  a páros tetkókról volt szóó, amiben ugye az egyik személy Harry, most jöjjön ő :)
( az előbb feltüntetett tetkókat most nem rakom bele!)

  van néhány tattoo-ja xDD

 A csillag :)) Ez az 1. tattoo-ja, és az 5 1D-s tagot jelképezi <3

  Hajóó....ezt akkor készítette amikor Taylor Swifttel járt, és akkor jött ki az I Knew You Were Trouble száma, és a klipben a pasinak ugyanolyan tetkója van...hát, ezt csak Harry tudja miért pont ezt varratta magára....

  Madár...Hogy mit jelképez? Ezt csak ő tudja...

 huhhh jóó sok tetkóó xD

Végül Zayn:

  Láttam olyan képet is, hogy Zayn "Perrie" feliratot varratott magára, de az csak pletyka, ps kép :)  Ez viszont igazi, hogy Perrie arcképét varratta magára :)

 :))

 Zap! :)

Röviden ennyit a fiúk Tattoo-iról :)

Most jöjjön néhány kisebb hír: :)


Megrendelhető a Best Song Ever :))


A fiúk most Washington D.C.-ben vannak :))

Köszönöm <33


  • 735 megtekintő :)
  • 5 feliratkozó
  • 9 tag az fb-s oldalon :) https://www.facebook.com/groups/166034496902399/ csatlakozz :))
Hát ennyi lenne a mai rész, ha tetszett komizz, pipázz, iratkozz fel :)

Puszi,
Jó éjt 
Bye: Grétaa


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése