2013. június 24., hétfő

One Direction...és más fiúbandák :)

Sziasztok, sajnos este 8-ra értem haza az ország másik feléből, ezért nagyon fáradtan, de igyekeztem hozni nektek egy rövidebb részt ;-)

Gondoltam, ismertetem veletek a One Direction "riválisainak" is nevezett fiúbandákat ;-)

The Wanted



Ahogy az előbb említettem, ha az 1D "riválisát" kéne megnevezni, gondolom mindenkinek először a The Wanted jutna az eszébe....
Nagyon sok hasonlóság van a két banda között, nézzük meg ezeket:
  • UK bandák
  • 5 tagúak
  • Fiú bandák
  • 1 taguk ír
  • ill., korban sem sokkal különböznek
Viszont, amiben nagy, vagyis hatalmas különbség van köztük, az a rajongó szerzés, rajongó toborozás.....
Míg  az 1D az X-Factor alatt lopta be magát a szívünkbe, addig a TW-sek válogatón vettek részt,  és ott választották ki azt az 5 embert, aki azt a bandát alkothatja...

Vagyis, az 1D-nek alapból több rajongója volt,  ( és reméljük több is marad :D ). #bocsiTWfanok

Nagyon gyakran hallhatjuk a két banda Twitteres vitáiról....
Itt van az egyik "leghíresebb" vita, Louis- Tom, Eleanor - Kelsey ( Tom barátnője) vitájáról....Vagyis inkább a két barátnő csak védte a pasiját....de belekeveredett Liam, Max, Nathan, és Jay is a dologba.....
Nézzük:

Tom: rólunk beszélsz a saját koncertjeiden. Ilyen ideges vagy hogy nem kerülhettél be ebbe a bandába?
Louis: haver, mindketten tudjuk, hogy nem vesztegetném az időmet arra, hogy meghallgatásra menjek a bandádhoz. Szórakoztatsz a rossz fiús személyiségeddel.
Louis: éljenek a rossz fiúk
Louis: a példaképeim 
Tom: túl elfoglalt voltál 'elkápráztatni a zsűrit' EZZEL *link* #louistehetséges #szépmunka
Louis: Uh, oh. A The Wanted Tom Parkerja: az elbukásom az X-faktor meghallgatáson összetört engem. *link*
Louis: naív
Tom: Igen, nekem nem volt szükségem producereket hívogatni, hogy elindítsák a karrieremmet a 'barátaimmal' #sírjbébi #valamirövidítés #louistehetséges
Louis: Érdekes, hogy hazugsággal kell áltatnod azt a nagyon sok követőd (szarkazmus). Szerintem, te vagy a legnagyobb fasz twitteren.
Louis: Miért nem tesszük be a legújabb kislemezeteket filmzenének a filmünkbe? (1D3D)
Tom: Hmmm, örömmel készítenék filmzenét a Mean Girls 3-ba.
Liam: hé Tom, beszéljünk az éneklésről, a csodálatos hangod átszúrja a dobhártyám az összes kiénekelt hangnál.
Liam: utóírat, tweeteld ki, ha van valaki, akivel beszélni tudsz, a dobosunknak több követője van mint neked.
Tom: aaww de jó!
Liam: ah tudom, hogy milyen kínos, mikor szar vagy, ugye?
Egy csaj akit, Eleanor retweetelt: olyan szomorú, hogy muszáj beletennie a twitter nevébe, hogy 'The Wanted', mert különben senki nem tudná ki ő.
Kelsey (Tom barátnője): Louis több időt tölt azzal, hogy tweetel Tomnak, mint amennyit tweetel a saját 'jól megérdemelt' rajongóinak. 
Eleanor Kelseynek: #bimbóvillantás
Kelsey Eleanornak: aaaawww egészségedre! Többet is akartál volna látni? xx
Louis: nem egy rossz ötlet, talán Max megtudná kérdezni Lindsay-t (Maxnek kapcsolata volt Lindsay Lohannal, aki a fent említett Mean Girls című filmben játszott)
Nathan: *popcornt fog és felteszi a lábát*
Louis: u.i.: élvezd az ismertséget ebből adódóan
Tom: Élvezni fogom a sajtót, jobban, mikor végre tiszta leszel #narnia #jobblesz
Louis: Tisztán túl sok időt töltesz Twitteren. Vicces, hogy szemtől szembe pedig úgy viselkedsz, mint egy kislány. Jóéjt, régi barát.
Jay: Kedves Louis Tomlinson, kérlek fejezd be, hogy megemlítesz minket a koncertjeiden. Arról nem is beszélve, hogy mi sem említünk meg titeket, szóval itt az ideje befejezni a döglött kutyás hazugságokat. A passzív- agresszív beszédstílusod megalázó, és jó lenne, ha bármelyik társad, amelyik baromságokat beszél, vagy mondjon igazat vagy inkább maradjon csendben. Nem tudom, mit történt veled azóta, hogy láttunk téged az X-faktorban, de jó úton haladsz, hogy te legyél az egyik legönteltebb, arrogáns és legőszintétlenebb ember a világon. A sokkoló tehetségtelenségedet egyedül a független barátságotokért a bandában fogja megbocsájtani az emberiség. Louis, ne villogtasd a fontosságod és a pénzedet, mert ezek ingatagok, és mikor elúsznak, szükségtelennek fogod érezni magad.
Louis: ez egy nagyon aranyos bepillantás lehetne a következő könyvetekhez. Biztosan nagyon pompás diák lehettél. De sose feledd, hogy ti srácok kezdtétek ezt.
Louis: hatalmas szeretet mindegyik rajongónknak! Micsoda szórakoztató éjszaka haha!

( Forrás : musicdaily.blog.hu)

Vélemény?  Én úgy gondolom, kicsit mind ketten hibásak....Van amikor a TW kezdi, de néha az 1D....DE ez nem a mi dolgunk nem ránk tartozik, nekik kell lerendezniük maguk között, de persze minden a sajtó elé kerül...Legújabb PLETYKA ( szerintem ) http://neon.hu/bulvar_rovat/bokszmeccs-a-the-wanted-es-a-one-direction-kozott-279961

Pletyka szaga van a dolognak, de nagyon.....

DE mint mondtam, nem ránk tartozik.....

Union J



A Union J és az 1D között a hasonlóságok:
  • UK bandák
  • Mind a 2 banda az X-Factorban tűnt fel ;-)
  • Külön rakták őket össze ( vagyis a Union J-s fiúk 3-an voltak, utána rakták hozzájuk George Shelley-t :))
  • Ill. korban hasonlóak :)
A 2 banda között nincs rivalizálás ( szerencsére) sőt a Union J-s fiúk, a két rivális bandát ki akarják/akarták békíteni: ( sok szerencsét hozzá! xD) : http://starity.hu/magazin/37842-a-union-j-kibekitene-a-ket-rivalis-bandat/

JLS






Ez a banda sajnos feloszlott :'((  Pedig nagyon imádtam a számaikat, főleg: 
She make's me wanna o-o-o-o-o-o, make's me wanna o-o-o-o-o-o <3 :DD

1D-vel a hasonlóságok:
  • UK bandák
  • X-Factoros bandák
Van egy közös számuk az 1D-vel, amit az X-Factorban adtak elő :))

Köszönöm <3 :D

  • 646 megtekintés
  • 5 feliratkozó
  • sok pipázás :DD

Hát ennyi lenne a mai kis rövid rész :)) Holnap sajnos NEM tudok hozni, csak szerda este ;-)
Ha tetszett a rész, komizzatok, pipázzatok és iratkozzatok fel ;-))
Ill. Itt a fb oldal, ha kicsit is szereted ezt a blogot, csatlakozz ;-)))

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése