Sziasztok, most a fiúk Twitteréről lesz szó :)
Úgy gondolom, a Directionerek első dolga ha regisztrál Twitterre megkeresni a fiúk felhasználófiókját, és be "follow"-ozni őket :) ( Én is így voltam ezzel ;D)
Szóóóval, először Harryvel kezdeném:
- Profilképe:
![]() |
| Awww, nem rossz <3 |
- Gyakran tweetel, de olyan gyakran nem lehet érteni azokat xD
- A srácok közül neki van a legtöbb követője a maga 13millió és 670 ezer követőjével..... Hááát, a sajtó valamennyivel mindig jobban foglalkozott vele, és gondolom emiatt az emberek is őt ismerik a legjobban a bandából, de szerintem: 5 tagú a banda, és mindenki egyenjogú benne ;-))
- Sajnos kevés Directionert követ...Mindig is reménykedtem benne, hogy fellépek Twitterre, és megnézem, hogy kik követnek engem, és ott díszelegne Harry Styles neve...Szép álom, DE nem adom fel ;DD
Louissal folytatom:
-Profilképe:

<33
- Ő is gyakran tweetel, ezáltal gyors értesüléseket kapunk róla, hogy hol, miket csinál :)
- Ő sem búslakodhat a maga 11 millió követőjével :)
- Régebben Harryvel nagyon sok cukiii üzenete volt, miközben egymás mellett ültek, vicces tweeteket küldtek egymásnak:

Régi szép idők.... :/
Viszont mióta Lou Eleanorral jár, azóta ezek a tweetek megszűntek...
- Régebben Harryvel nagyon sok cukiii üzenete volt, miközben egymás mellett ültek, vicces tweeteket küldtek egymásnak:
Régi szép idők.... :/
Viszont mióta Lou Eleanorral jár, azóta ezek a tweetek megszűntek...
- Harryvel ellentétben ő 2 ezerrel több Directionert követ :)
Jöjjön, Zayn:
Profilképe:

Cuteee <333
- Zaynnek van a bandában a legkevesebb követője, mert gondolom mindenki emlékszik arra amikor törölte magát a közösségi oldalról, a sok utálkozó miatt.....
Ez volt akkor a "búcsú" mondata: " Az ok, hogy nem csipogok olyan sokat, mint általában nem más, mint, hogy belefáradtam a sok értelmetlen üzenetbe, amiket nap, mint nap kapok. Viszlát Twitter."
DE szerencsére Zayn ezek után mégis ismét regisztrált Twitterre, a sok-sok Directioner örömére :))
- Sajnos nem sok rajongót követ, DE mindenkinek van esélye arra, hogy Zayn egyszer követni fogja ;-))
Következzen Niall :
- Profilképe:

Nem is Niall lenne, ha nem ilyen képet tenne ki magáról <333
- Niallnek van a bandából a 2. legtöbb követője, 12 millióval :)
- Ő a legtöbbet követett ír híresség :DD
- A srácok közül ő Tweetel a legtöbbet ;))
- Több mint 4 ezer rajongót követ :))
És végül, de nem utolsó sorban jöjjön Liam:
-Profilképe:

<333
- Első Tweetje ez volt: "Én vagyok az igazi Liam Payne ":)
- Louhoz hasonlóan neki is 11 millió követője van :)
- A bandából fölényesen ő követett be rajongókat ( 14 823)
Gyakran szokott olyan napokat csinálni, amikor bekövet sok rajongót :)) Úgy hogy reménykedjünk! :DD
Egyenlőre ennyi lenne a fiúk Twitter fiókjáról, remélem tetszett a bejegyzés :))
Jöjjön, Zayn:
Profilképe:

Cuteee <333
- Zaynnek van a bandában a legkevesebb követője, mert gondolom mindenki emlékszik arra amikor törölte magát a közösségi oldalról, a sok utálkozó miatt.....
Ez volt akkor a "búcsú" mondata: " Az ok, hogy nem csipogok olyan sokat, mint általában nem más, mint, hogy belefáradtam a sok értelmetlen üzenetbe, amiket nap, mint nap kapok. Viszlát Twitter."
DE szerencsére Zayn ezek után mégis ismét regisztrált Twitterre, a sok-sok Directioner örömére :))
- Sajnos nem sok rajongót követ, DE mindenkinek van esélye arra, hogy Zayn egyszer követni fogja ;-))
Következzen Niall :
- Profilképe:

Nem is Niall lenne, ha nem ilyen képet tenne ki magáról <333
- Niallnek van a bandából a 2. legtöbb követője, 12 millióval :)
- Ő a legtöbbet követett ír híresség :DD
- A srácok közül ő Tweetel a legtöbbet ;))
- Több mint 4 ezer rajongót követ :))
És végül, de nem utolsó sorban jöjjön Liam:
-Profilképe:

<333
- Első Tweetje ez volt: "Én vagyok az igazi Liam Payne ":)
- Louhoz hasonlóan neki is 11 millió követője van :)
- A bandából fölényesen ő követett be rajongókat ( 14 823)
Gyakran szokott olyan napokat csinálni, amikor bekövet sok rajongót :)) Úgy hogy reménykedjünk! :DD
Egyenlőre ennyi lenne a fiúk Twitter fiókjáról, remélem tetszett a bejegyzés :))
A bejegyzésekről :)
Szóóóval, most ismertetem veletek, hogy hogyan is fog szerkezetileg kinézni egy bejegyzés:
Hát ez lenne...Remélem tetszeni fog nektek ez a felállás ;-)
Légyszi ha be néztek ide, komizzatook, pipázzatok, és iratkozzatok fel ;-))
Puszi,
Bye: Grétaa
- Bevezetés
- Fő hír : valódi, v pletyka
- Újdonságok: zene, kép, videó
- Mit szeretnétek a következő részben meglepetésnek? :)
- Elköszönés :))
Hát ez lenne...Remélem tetszeni fog nektek ez a felállás ;-)
Légyszi ha be néztek ide, komizzatook, pipázzatok, és iratkozzatok fel ;-))
Puszi,
Bye: Grétaa

sziaaa. van az a pletyka hogy El és Lou szakítottak. Megpróbálnál utána járni? Xx
VálaszTörlésSziaa, igen megpróbálok ;-)
Törlés