2013. június 20., csütörtök

Twitter... :) És ismertető a bejegyzésekről ;-)

Sziasztok, most a fiúk Twitteréről lesz szó :)


Úgy gondolom, a Directionerek első dolga ha regisztrál Twitterre megkeresni a fiúk felhasználófiókját, és be "follow"-ozni őket :) ( Én is így voltam ezzel ;D)

Szóóóval, először Harryvel kezdeném:
- Profilképe: 
Awww, nem rossz <3
    - Gyakran tweetel, de olyan gyakran nem lehet érteni azokat xD
   - A srácok közül neki van a legtöbb követője a maga 13millió és 670 ezer követőjével..... Hááát, a sajtó valamennyivel mindig jobban foglalkozott vele, és gondolom emiatt az emberek is őt ismerik a legjobban a bandából, de szerintem: 5 tagú a banda, és mindenki egyenjogú benne ;-))
  - Sajnos kevés Directionert követ...Mindig is reménykedtem benne, hogy fellépek Twitterre, és megnézem, hogy kik követnek engem, és ott díszelegne Harry Styles neve...Szép álom, DE nem adom fel ;DD

Louissal folytatom:
-Profilképe:
<33

- Ő is gyakran tweetel, ezáltal gyors értesüléseket kapunk róla, hogy hol, miket csinál :)
- Ő sem búslakodhat a maga 11 millió követőjével :)
- Régebben Harryvel nagyon sok cukiii üzenete volt, miközben egymás mellett ültek, vicces tweeteket küldtek egymásnak:

Régi szép idők.... :/
Viszont mióta Lou Eleanorral jár, azóta ezek a tweetek megszűntek...
- Harryvel ellentétben ő 2 ezerrel több Directionert követ :)


Jöjjön, Zayn:
Profilképe:

Cuteee <333

- Zaynnek  van a bandában a legkevesebb követője, mert gondolom mindenki emlékszik arra amikor törölte magát a közösségi oldalról, a sok utálkozó miatt.....
Ez volt akkor a "búcsú" mondata: " Az ok, hogy nem csipogok olyan sokat, mint általában nem más, mint, hogy belefáradtam a sok értelmetlen üzenetbe, amiket nap, mint nap kapok. Viszlát Twitter."
DE szerencsére Zayn ezek után mégis ismét regisztrált Twitterre, a sok-sok Directioner örömére :))
- Sajnos nem sok rajongót követ, DE mindenkinek van esélye arra, hogy Zayn egyszer követni fogja ;-))

Következzen Niall :
- Profilképe:

Nem is Niall lenne, ha nem ilyen képet tenne ki magáról <333

- Niallnek van a bandából a 2. legtöbb követője, 12 millióval :)
- Ő a legtöbbet követett ír híresség :DD
- A srácok közül ő Tweetel a legtöbbet ;))
- Több mint 4 ezer rajongót követ :))

És végül, de nem utolsó sorban jöjjön Liam:
-Profilképe:

<333

- Első Tweetje ez volt: "Én vagyok az igazi Liam Payne ":)
- Louhoz hasonlóan neki is 11 millió követője van :)
- A bandából fölényesen ő követett be rajongókat ( 14 823)
Gyakran szokott olyan napokat csinálni, amikor bekövet sok rajongót :))  Úgy hogy reménykedjünk! :DD

Egyenlőre ennyi lenne a fiúk Twitter fiókjáról, remélem tetszett a bejegyzés :))

A bejegyzésekről :)

Szóóóval, most ismertetem veletek, hogy hogyan is fog szerkezetileg kinézni egy bejegyzés:


  1. Bevezetés
  2. Fő hír : valódi, v pletyka
  3. Újdonságok: zene, kép, videó
  4. Mit szeretnétek a következő részben meglepetésnek? :)
  5. Elköszönés :))


Hát ez lenne...Remélem tetszeni fog nektek ez a felállás ;-)

Légyszi ha be néztek ide, komizzatook, pipázzatok, és iratkozzatok fel ;-))

Puszi,
Bye: Grétaa

2 megjegyzés:

  1. sziaaa. van az a pletyka hogy El és Lou szakítottak. Megpróbálnál utána járni? Xx

    VálaszTörlés