Örülök neki, hogy 2 napja nyitottam az oldalt, és már 146 megtekintésnél tartunk :))
Remélem a közeljövőben még többen leszünk, és ha lesz néhány rendszeres olvasóm is, akkor elkezdem posztolni a híreket, képeket, videókat, és a pletykákat, amiket a véleményem szerint részletezek majd :))
Addig is egy gyors, és jó hír: Niall túllépte twitteren a 12 millió követőt! :)) Gratulálunk Niall, még sokszor ennyi követőt kívánunk <3
Egyenlőre ennyi lenne, majd jelentkezek, addig is :
Sok-sok puszi nektek :))
Bye: Grétaa

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése