2013. június 21., péntek

Több apró hír :)

Sziasztok, tanakodtam azon, mi legyen a mai fő téma, néhány csoportban szavazásként is kiírtam, és végül úgy döntöttem , most több kicsi hír lesz benne :))

( Katt az Our Moment-re és bejön a parfüm oldala! ;-))

Itt egy kép az Our Moment fotózásáról:


Illetve a parfümről:


A parfüm az Egyesült Királyságban augusztus 25-én jelenik meg ( Vagyis Magyarországon kb. ősszel jelenik meg). 

A fiúkat jelölték az O2 Silver Clefs díjára! :)


A Nordoff Robbins egy különleges zenei jótékonysági program, melynek célja a hátrányos helyzetű gyermekek és felnőttek életének megváltoztatása az Egyesült Királyságban.

Itt a jótékonysági program hivatalos honlapja.

Újabb előzetes a This Is Us-ból :))

(Katt a címre)

Illetve itt egy régebbi trailer is a filmről :)

Ki várja már? Én nagyon :))

Cigizésen kapták a One Direction tagjait


Idézem a Starity.hu főcímét.

Itt egy kép is: 


Én nem értem ezt a sok sztárhírekkel foglalkozó honlapokat.....Jó, igen, téma, sztori, néhány esetben pletyka kell az olvasóknak, de ennyire bele kell menni a részletekbe? Ő életük, azt csinálnak amit akarnak....
Niall-ről már régebben is napvilágot látott olyan kép, amin cigizik.....



Harry anyukája, Anne azzal védte Niall-t, hogy csak egy toll van a kezében..Hát, kit tudja? Aki aminek látja, de szerintem ez nem bűn...Egyszer mindenki kipróbálja a cigit...

Végül jöjjön, néhány olyan kép, amin sok-sok szerencsés lány van a fiúkkal ( M&G, Nashville)

    

  

  

   

Vannak pózok xDD  Higgyétek, el, egyszer majd mi is fogunk fotózkodni a fiúkkal ;-)) <333

Nagyon köszönöm :))


- 400 megtekintés :DD
- 2 feliratkozó :)
- pipázások :)

Ti vagytok a legjobbak <33

Facebook csoport :D

Szeretnék a blognak egy külön Facebook csoportot, hogy könnyebben eldönthessük, mi legyen a kövi részben :) Aki benne lenne, az komiba írja le a facebook címét, én pedig bejelölöm :))

Hát ennyi lenne a mai bejegyzés :)) Remélem tetszett mindenkinek :))  Kövi részbe mit szeretnétek majd látni? :) Komibaa ;-))  Ha tetszik a blog, komizzatok, pipázzatok, és légyszi iratkozzatok fel rendszeres olvasónak :)) Linkcsere mindenkivel! ;DD

Jó éjt mindenkinek :))
Puszi,
Bye: Grétaa

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése