Sziasztok!
Most Liam életrajzát ismertetem veletek! :))
Teljes név: Liam James Payne
Becenév: Li
Születési idő: 1993.08.29.
Születési hely: Wolverhampton , West Midlands, UK
Foglalkozás: Énekes
Magasság: 178 cm
Szemszín: Barna
Általános:
- Szülei: Geroff, és Karen Payne 3. gyermeke.
- Liam a vártnál 3 héttel korábban született, ezért sokáig egészségügyi gondokkal küzdött.
- Életének első 4 évében folyamatosan járnia kellett kórházba, míg végül megállapították, hogy gond van a veséjével. A fájdalom enyhítésére naponta több injekciót kapott...
- 12 évesen box leckéket vett, mert zaklatták az iskolában.
- Liam 11 General Certificate of Secondary Education ( GCSE) vizsgát teljesített a St. Peter's Collegiate School-ban, mielőtt jelentkezett egy Wolverhampton-i egyetemre zenét tanulni.
- Liam először 2008-ban jelentkezett az X-Factorba, 14 évesen, akkor a mentorok házáig jutott, de Simon Cowell azt javasolta neki, jöjjön vissza kicsit később, mert még túl fiatal. Ő a rákövetkező éven is akart jelentkezni, de megemelték a korhatárt 16-ra, ezért nem tudott jelentkezni. Végül 2010-ben ismét megpróbálta....:)
- 2010-ben Zayn Malik, Harry Styles, Liam Payne, Niall Horan, és Louis Tomlinson szóló kategóriában jelentkeztek az X-Factor 7. szériájába.
- A fiúk, mivel tehetségesnek bizonyultak, ám de sikert nem értek el, a zsűri tanácsára egy 5 tagból álló fiúbandát alakítottak, amely a ONE DIRECTION nevet kapta. Ekkor alakult meg hivatalosan a One Direction banda a Wembley-Arénában, Londonban, 2010. július 23-án.
- Az X-Factorban végül 3. helyen végeztek Rebecca Ferguson (2.) és Matt Cardle (1.) mögött.
- Miután kihirdették a győztest nem sokkal később kiszivárgott a Forever Young feldolgozásdaluk.
- Ezután Simon Cowell egy 2 millió font értékű szerződést kötött a Syco Records nevű céggel.
- 2011 februárjában ők ill. még 9 versenytársuk részt vett az X-Factor turnéján.
Up All Night ( 2011-2012)
Részletesen itt.
Take Me Home ( 2012- napjainkig)
Részletesen itt.
Magánélete:
Liam 2010-ben ismerkedett meg az X-Factor háttértáncosnőjével, Danielle Peazer-ral, és 2011-től már egy párként mutatkoztak. Sajnos nem régiben szakítottak a folyamatos távollét miatt, de barátok maradtak....
Remélem sok mindent megtudtatok Liam-ről :))
Bye: Grétaa
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése