2013. június 17., hétfő

Liam Payne

Sziasztok!
Most Liam életrajzát ismertetem veletek! :))


Teljes név:  Liam James Payne

Becenév:  Li

Születési idő: 1993.08.29.

Születési hely: Wolverhampton , West Midlands, UK

Foglalkozás: Énekes

Magasság: 178 cm

Szemszín: Barna

Általános:
  • Szülei: Geroff, és Karen Payne 3. gyermeke.
  • Liam a vártnál 3 héttel korábban született, ezért sokáig egészségügyi gondokkal küzdött.
  • Életének első 4 évében folyamatosan járnia kellett kórházba, míg végül megállapították, hogy gond van a veséjével. A fájdalom enyhítésére naponta több injekciót kapott...
  • 12 évesen box leckéket  vett, mert zaklatták az iskolában.
  • Liam 11 General Certificate of Secondary Education  ( GCSE) vizsgát teljesített a St. Peter's Collegiate School-ban, mielőtt jelentkezett egy Wolverhampton-i egyetemre zenét tanulni.
X-Factor ( 2010-2011):
  • Liam először 2008-ban jelentkezett az X-Factorba, 14 évesen, akkor a mentorok házáig jutott, de Simon Cowell azt javasolta neki, jöjjön vissza kicsit később, mert még túl fiatal. Ő a rákövetkező éven is akart jelentkezni, de megemelték a korhatárt 16-ra, ezért nem tudott jelentkezni. Végül 2010-ben ismét megpróbálta....:)
  • 2010-ben Zayn Malik, Harry Styles, Liam Payne, Niall Horan, és Louis Tomlinson szóló kategóriában jelentkeztek az X-Factor 7. szériájába.
  • A fiúk, mivel tehetségesnek bizonyultak, ám de sikert nem értek el, a zsűri tanácsára egy 5 tagból álló fiúbandát alakítottak, amely a ONE DIRECTION nevet kapta. Ekkor alakult meg hivatalosan a One Direction banda a Wembley-Arénában, Londonban, 2010. július 23-án.
  • Az X-Factorban végül 3. helyen végeztek Rebecca Ferguson (2.) és Matt Cardle (1.) mögött.
  • Miután kihirdették a győztest nem sokkal később kiszivárgott a Forever Young feldolgozásdaluk.
  • Ezután Simon Cowell egy 2 millió font értékű szerződést kötött a Syco Records nevű céggel.
  • 2011 februárjában ők ill. még 9 versenytársuk részt vett az X-Factor turnéján.

Up All Night ( 2011-2012)

Részletesen itt.

Take Me Home ( 2012- napjainkig)

Részletesen itt.

Magánélete:

Liam 2010-ben ismerkedett meg az X-Factor háttértáncosnőjével, Danielle Peazer-ral, és 2011-től már egy párként mutatkoztak. Sajnos nem régiben szakítottak a folyamatos távollét miatt, de barátok maradtak....

Remélem sok mindent megtudtatok Liam-ről :))
Bye: Grétaa


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése